T-COM vs. - A1.

  • 11 November 2021
  • 2 odgovora
  • 2084 pregleda

Pozdrav!

Da napišem što mi se sviđa ili nesviđa kod njih.

T-COM kod mene ima jači signal i veće je brzina neta i to duplo, 5G kod oba je loš kod mene.

A1 Ima bolju korisničku službu i lakše i brže ih je dobiti, A1 ima forum.

T-COM Spor kod rješavanja problema Korisnika, neznam kako je kod A1.

A1 ima lošiju mobilnu aplikaciju od T-COM -a, tamo je preglednije koliko potrošiš gigi u tarifi, kod A1 to nema. Aplikacija od T-coma je puno bolja.

Ako se još nečega sjetim napišem.

 

 

 

 

 


Odgovora 2

Razina korisnika 2
Bedž +2

mislim da su obadva operatera tu negdje  u odadva slučaja postoje loše i dobre stvari

recimo tv  u jednog operatera programi neki dio su osnovnog paketa dok u drugog moraš uzet prošiteni paket

ja sam a1 sat tv odjavio jer su mi ugasili kanal n1 kojega sam redovito pratio dok je u HTu n1 ostao dostupan.

što se tiće interneta veza mi je bila brža u a1 hombox internetu u odnosu na prije dok sam koristio max adsl

mislim da su obadva operatera tu negdje  u odadva slučaja postoje loše i dobre stvari

recimo tv  u jednog operatera programi neki dio su osnovnog paketa dok u drugog moraš uzet prošiteni paket https://atelierrebul.hr/shop/category/mirisi-za-dom-difuzori-23]difuzori

ja sam a1 sat tv odjavio jer su mi ugasili kanal n1 kojega sam redovito pratio dok je u HTu n1 ostao dostupan.

što se tiće interneta veza mi je bila brža u a1 hombox internetu u odnosu na prije dok sam koristio max adsl

Razumem, često je izbor između operatera povezan s nizom faktora, uključujući dostupnost kanala, paketa i brzinu interneta.

Odgovori