Riješeno

Pitanje vezana za rang na ovom forumu …..

  • 20 November 2018
  • 9 odgovora
  • 1824 pregleda

Razina korisnika 5
Imam pitanje vezano za rangiranje forumaša na ovom forumu.
Do sada o ovome nisam previše razmišljao niti me zanimalo do neki dan kada sam vidio svoj rang i rang ostalih forumaša , pa sam samo spomenuo to na temi Kafić.
No dobivši maloprije privatnu poruku, o svom rangu, moram priznati pomalo me naljutilo
Pa koji je to kriteriji po kojem se dodjeljuje status … ili to radite onsko da vam ispadne iz šaka pa slijedi copy/past .
Nije mi bitno ali .. pomalo vrijeđa … no nema veze ionako ovdje pišem ako mogu pomoći kad imam vremena te se pročavrljam i našalim se s forumašima koji su voljni za to u neobaveznoj temi .
Kažu na kraju „ Nastavi samo tako“ ........ o bože što na to reći

U prilogu dopisi koje su mi stigli ( znači stigli vjerojatno po pravilima foruma , ja ih nisam tražio )

Dopis o rangu od prije 30 minuta koji sam dobio sad:
Rang
A1_Deni prije 23 minuta
Čestitke na tvom prvom postu.
Tvojim prvim forum postom dodijeljen ti je rang "Probio led s 1 postom".
Daljnim aktivnostima na forumu (npr. tagiranjem postova, odgovaranjem na upite, odabirom odgovora kao RJEŠENJE, respektiranjem postova drugih forumaša...) tvoj rang se mijenja i time doprinosiš zajednici kao i stvaranju svog statusa unutar foruma.
Nastavi samo tako...
Pozdrav
A1_Deni

Dopis o rangu od prije godinu i nešto mjeseci dana kad sam se registrirao
Rang
A1_Puljac prije 1 godina
Čestitke na tvom prvom postu.
Tvojim prvim forum postom dodijeljen ti je rang "Probio led s 1 postom".
Daljnim aktivnostima na forumu (npr. tagiranjem postova, odgovaranjem na upite, odabirom odgovora kao RJEŠENJE, respektiranjem postova drugih forumaša...) tvoj rang se mijenja i time doprinosiš zajednici kao i stvaranju svog statusa unutar foruma.
Nastavi samo tako...
icon

Najbolji odgovor od razjaren 20 November 2018, 16:50

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 7
Bedž +3
Avantura je počela davnog 15.7.2013 😃 još imam mailove dobrodošlice :D
Bilo je uspona i padova, a eto izgleda da je trenutno faza brakorazvodne parnice ili u najmanju ruku kriza zbog drastične promjene identiteta partnera 😛
Razina korisnika 6
Bedž +4
Ma kakvi rankovi. Da je @Sunasce ili @gogsy1975 ili bilo tko drugi dobio/la 20 lipa za svaki puta kada su pomogli nekom korisniku, do sada bi se toga nakupilo. Forumaši su tu da rasterete A1 od previše korisničkih upita i problema, a budući da to radimo besplatno, to znači da smo..........SUPER FORUMAŠI 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Otkad Puljac više ne ordinira nema od foruma ništa 😂 ni od rankova ni od ničega...
Vjerojatno ti je to slučajno došlo. "Greška" u sustavu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
He... ranking kad nemaš niti alat da obrišeš temu. 😂

Ma daj, razjari se i piši... dam ti ja svoje rankinge, ne znam niti koje imam... 😉
Pusti to ne sekiraj se ... tvoje objave su super, bar za mene i pomogle su mi.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Ma daaajj, kakav rang 😱 meni piše papak pa kaj onda 🤔.
Šalu na stranu, pa kaj se čudiš, ak' im se sve raspada zašto ne bi i forum a ti se još Razjariš na to.
Razina korisnika 5
Bedž +2
E, nema sad kajanja 😋
Razina korisnika 6
Bedž +6
Hihihi, baš si nešto razjaren danas 😋
Razina korisnika 5
Evo moram napisati i mali ispravak gore navedenog ...
Dok sam ja ovo pisao i postavio na forum stigao je isparavak .


A1_Deni prije 1 minuta
Bravo!

Svojom aktivnošću na forumu daješ dobar primjer ostalim forumašima i eto novog ranga.

Još te nekoliko koraka dijeli do viših rangova u forumu, a samim time i forum povlasticama.

Hvala ti još jednom,

Tvoj A1 Forum tim
A1_Deni



Moderatori , što se mene tiče slobodno obrišite moj post .... greške se dešavaju svima nama
Izgleda da je bila samo greška .. slučajnost ... tako da obrišite temu koju sam otvorio

Odgovori