Riješeno

Korisnički nadimci

  • 13 May 2018
  • 6 odgovora
  • 3706 pregleda

Razina korisnika 4
Ja imam 141 odgovor na forumu a piše mi da sam probio led sa 1 postom pa me zanima kad se postaje iskusniji forumaš, kada se dobivaju drugačiji nadimci i slično?
Bilo je prije nešto drugo ali kao da se pomalo zapostavilo, što se događa?
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 22 May 2018, 11:43

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nema Puljca više...
Razina korisnika 3
Bok ljudi, nova nam je platforma svima uzbudljiva i daje nam prostora za istraživanje, što nas svakako i veseli, iako smo malo empatični dok se svi jednako ne naviknemo na nju. Kako bi to uspjeli doista se trudimo i zato ćemo vam uskoro prezentirati nešto potpuno jednostavno, novo i osvježavajuće … Već znate da sve vaše prijedloge i kritike aktivno pratimo i bilježimo. Hvala na vjernosti i podršci, najbolji ste, al stvarno jeste 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Joj dajte nemojte radije ? ovo je bilo "jednostavno, novo i osvježavajuće" pa nam je malo prisjelo 🆒 😛 o "uzbudljivosti" platforme ne bi 😃 valjda nas različite stvari uzbuđuju.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja sam uzbuđen kad god korisnik otvori temu da mu nešto ne radi ili da mu blokira Viptv prijemnik pa umjesto da mu se sugerira da restarta ili vrati isto na tvorničke, daje link na inbox gdje se razmatra i dopisuje po 15 dana pa korisnik poludi od čekanja, probudi se usred noći, opali uvredama po VIP-u a samo zbog politike foruma. I da, super mi ke kad se može registrirat nick ku... pa onda samo cenzurirate upis a ne i sami nick... eto, to nas uzbuđuje... 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Tako mi fali "necool cenzura" 😞 i emotikoni i još puno toga...
Ni malo ne cijenim jednostavnije...
Razina korisnika 3
@gogsy1975 razumijem što želiš reći i slažem se s tobom. Upućivanje na Inbox bi se, slažem se, trebalo svesti na minumun. Ipak svi koji koristimo forum, znamo da je to mjesto gdje se raspravlja i komentira, a zahvaljujući tome, može nešto i naučiti.
@sunasce razumijem, ali znaš da se nastojimo prilagoditi uvijek, tako ćemo i sada.
Vaši komentari i kritike su nam stvarno uvijek korisini. Ne želim na ovaj način umanjiti težinu komentara ostalih forumaša, ali ima vas nekoliko koji ste s nama već jako dugo, te posebnu pažnju poklanjamo upravo vašim komentarima, jer su oni uvijek konstruktivni i direktni.

Odgovori