Kafić

  • 9 December 2016
  • 385 odgovora
  • 16463 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +3


Jedna offtopic tema za čavrljanje o svemu što vam padne na pamet. Admini, svratite na kavu ili pivu, ali budite nježni s pravilima ovdje :D



Dragi moji forumaši!
Čujte i počujte!
U starom Kafiću kroz tri godine natipkali smo gotovo 4200 postova, upoznali se međusobno, opili se na desetke puta, ispili litre kave, razmijenili mnogo viceva, postali bolji metereolozi od dragog nam i često spominjanog gospona Vakule i još mnogo toga. Nadajmo se da ćemo i u okrilju novog Foruma, često rado poviriti u novi Kafić te se i dalje ugodno družiti.

U to ime navalite


Odgovora 385

Razina korisnika 7
Bedž +3
Dobar dan ekipa 🙂 izvolite, poslužite se...


Sunca ni za lijek, samo južina i kiša...
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Sunasce - najbrži prst foruma, čak i kada je kava u pitanju... :D

Kažu, bit će bolje od srijede. Kome je hladno, u Slavoniju, prognoziraju 20 stupnjeva za vikend. 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja svoju već popila davno, taman otprilike vrime za drugu pa zato :P
Ma i kod mene je toplije. Leda je bilo taman jednu noć, da mi smrzne osjetljivije cviće haha sad nam je vrijeme za proljeće, dosadila je zima.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Moja prva kava je oko 4.30. Ova je za guštanje. I da vidim prati li netko birtiju na forumu. Hahaha.

Oh, pa vidim da je već otvorena sezona na Bačvicama. 😃
Razina korisnika 2
Dobro jutro, Veliko Trojstvo u blizini Bjelovara, nije imao puno muke sa instalacijom, imao je postojeci nosac na idealnoj poziciji. 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Obično kiša ili povjetarac "savršeno" poštelanim antenama zna stvarati probleme a vidim tebi i u polarnim uvjetima sve radi kako treba. Možda su sige zaslužne za to, ne skidaj ih. 😃
Razina korisnika 4
Toliko postova o kavi, a mene nema 😞 I dalje samo čaj i med. Puj zima, puj!
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Vip_Iva - kakva zima? Ok, jučer je u Zagrebu bilo zubato sunce ali danas... :D

Razina korisnika 7
Bedž +3
Stiglo proljeće...
Zato na jugu vjetrovito i oblačno, nije prehladno, ali vjetar ubija.
Razina korisnika 4
Op, dugo nam je tišina... A vrijeme je i dalje blago bipolarno 😃
Razina korisnika 6
Bedž +4
Evo kavaaa, UPS :(



Sad ću Ja to pobrisat :8
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Vip_Iva - kao i forum, funkcioniramo preko inboxa. Pošalji podatke pa ti se povratno javimo. 😃
Razina korisnika 4
@gogsy1975 budemo se čuli preko inboxa onda, ali s privatnog profila. Danas je, naime, zadnji mi dan Vipa, barem u ovoj iteraciji :D
Ostajem s vama privatno i necenzurirano 😃
Razina korisnika 5
Bedž +2
Ma daj Iva, ti si barem nešto pomagala, kam' sad ideš 😞
Razina korisnika 4
@Tromy :D
Možda se i vratim, danas nikad ne znaš 😃 Ne brini, bit ću tu i dalje s vama, u nekom obliku. Pa barem da lijepim linkove na inbox 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Vip_Iva - nadam se da ideš na bolje, sretno dalje. ;)

I svakako, javi se i svrati ovdje na brlju. 😃
Razina korisnika 3
Nešto smo utihnuli od kad nas je Iva, barem po službenoj dužnosti, napustila. Danas ujutro čula sam veliki hit Beksića https://bit.ly/OrD6ji koji me vratio za cijelu punoljetnost unatrag 😳 S kojom ste vi pjesmom započeli dan, a s kojom biste voljeli započeti 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mislim da me Doris na radio Splitu danas "probudila"...
Utihnuo je kafić još otkad je nova platforma stigla, al držimo se nekako 😛
Razina korisnika 3
@Sunasce uu i Doris može probuditi nostalgiju, bar u meni 😮
Rado bi da sam danas umjesto ustajanja mogla popit kavu u krevetu uz neke lagane note kao npr. Erica i https://bit.ly/2nQBZii, Layla
Razina korisnika 5
Eh .. ja se volim buditi bez glazbe … sve što mi treba u jutru je kava i cigareta a onda može sve ostalo doći na red .
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ma daj, dobra glazba razbuditi bolje i od kave 😃
Razina korisnika 3
Slažem se..ja nisam za neke dijaloge ujutro, ali mogu slušat kako mi netko ili nešto pjevuši 😃
Razina korisnika 5
Ma ok poštujem … svi imamo neke svoje navike. Ali garant bi se predomislila da ti ja pjevušim u jutro. Vjerujem da kad bi to „revanje“ čula .. brzo bi povukla ono što si napisala „Da mi netko „ pjeva u jutro.
Razina korisnika 3
mmmmmmmmm slažem se. Sigurno bi tvoje pjevačke sposobnosti utjecale na moj izraz lica i raspoloženje 😃 😃 U mojoj izjavi definitivno nedostaje ugodno* pjevušenje 😃 😃
Razina korisnika 2
Bedž +2
Ahoj ekipa, imate novog moderatora pa evo jedna runda na mene :)

Odgovori