Kafić

  • 9 December 2016
  • 383 odgovora
  • 16432 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +3


Jedna offtopic tema za čavrljanje o svemu što vam padne na pamet. Admini, svratite na kavu ili pivu, ali budite nježni s pravilima ovdje :D



Dragi moji forumaši!
Čujte i počujte!
U starom Kafiću kroz tri godine natipkali smo gotovo 4200 postova, upoznali se međusobno, opili se na desetke puta, ispili litre kave, razmijenili mnogo viceva, postali bolji metereolozi od dragog nam i često spominjanog gospona Vakule i još mnogo toga. Nadajmo se da ćemo i u okrilju novog Foruma, često rado poviriti u novi Kafić te se i dalje ugodno družiti.

U to ime navalite


Odgovora 383

Razina korisnika 3
Hahaha ja jedino taj put nisam mogla doć ? Šteta svih onih tema o meetupovima sa starog foruma... Bilo je lijepo prisjetiti se :)

@Sunasce slažem se s tobom, ali vjerujem da će biti još prilika za nove i bolje 🆒
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nove možda, bolje gotovo nemoguće 😉 to su bile stvari koje se poklope samo jednom u životu 😉
Razina korisnika 3
@Sunasce razumijem što želiš reći, ali mi zvuči kao izazov 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Tko zna... Vidjet ćemo ?
Razina korisnika 4
@Sunasce imaj povjerenja i u nas "nove" 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Uvijek Iva, uvijek 😃
Razina korisnika 5
Može li se u kafiću naručiti
stock i cola … molim odvojeno ..
jedna produžena kave ..bez dodataka molim
Hvala
I da konobar/ konobarice.. može li se naručiti jedna tarifa u Vip-u .. na bonove za 50 kuna mjesečno ?
-500 min/ sms … sa prijenosom u drugi mjesec (slijedeće mjesece ) nepotrošenog do recimo nakupljenog maksimuma 1000 min
-2000MB… sa prijenosom u drugi mjesec (slijedeće mjesece ) ne potrošenog do recimo nakupljenog maksimuma 4000 MB
.bez troška za uspostave poziva.. naravno
Ako to poslužujete .. i moji prijatelji bi se rado družili u ovom kafiću i naručili isto a uvjeren sam da bi i ostali neodlučni navraćali tu ,,, u Vip.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mislim da je stock, cola i produžena kava baš na akciji, samo da se netko pojavi... :D

A za želje... hmmm, tomato srednja+ možda za 60 kuna... 3000 jedinica, bez uspostave, 4g... ili tomato srednja (40 kn, 3000 jedinica) + uspostava pozova...
Razina korisnika 4
Po običaju, meni može mojito i litra kave :P

Slažem se da je ideja za tarifu super, prenijet ću je 😉
Razina korisnika 5
E hvala …
Dajem dobrovoljno, ako im treba,( odričem se autorskog prava 😃 ), svoj nick za ime tarifi
Bok ekipa, ja sam Emanuela. Nova sam administratorica, što znači da sam i novi član vaše/naše super zajednice.
Uživajte u današnjem danu i popijte nešto u moje ime, naravno na moj račun 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dobrodošla nam 😃 Administratorica ili moderatorica? Nećemo Deniju krast položaj 😛
Sunašce hvala ti 🙂 Ipak moderatorica, drago mi je da Deni ima ovako kvalitetnu podršku 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Terminologija je zeznuta stvar :D
Kako god bilo, neka vas ima. Što više to bolje.
Razina korisnika 5
Dobrodošla VIP EMANUELA
Evo popio sam kavu … naravno na „tvoj račun“ (morao sam se sam poslužiti, @SUNASCE nikako da posluži.:D
Kao moderatorica valjda nećeš biti prestroga a nadamo se i kvalitetnim,konkretnim te brzim odgovorima s tvoje strane, vezeno uz probleme korisnika Vip usluga.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ma vidi ti to šta smo se razmazili 😛 još i da konobarim 😃 al može meni jedna velika s ladnim... Evo i ja ću je sama smutit 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dobrodošla @Vip_Emanuela. Za početak da vidimo koliko će ti vremena trebat da dođeš u kaf a kasnije koliko trebaš za inbox, provjeru i rješenje situacije. 🆒
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel vas zameo snijeg?



Evo pa se zagrijte 😃
Razina korisnika 4
Pa ono skoro, već sam popio topli capuccino pa je sad bolje!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bome hoće neće, i kod nas zabijelio. Jučer je padao na mokro pa se nije zadržavao, noćas bura osušila pa danas hvata. A i pada već satima, sitni, ali ne posustaje.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bome zatrpalo i istok i ne prestaje. Kažu norvežani da će 5.3. biti +15 pa se treba ušuškati do tada. 😃
Razina korisnika 2
Razlog zasto imam vip sat - radi kakvi god vremenski uvjeti bili. 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hahahaha doza romantike u toj slici 😃 ove godine sam sige vidila jedino na Kupresu...
Razina korisnika 2
Kod mene su sibirski uvjeti vladali do danas kad je iznenada zatoplilo do 0 stupnjeva, prekjucer -18. 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bome, u nedjelju sam i ja skidao sige. Skoro izgubio glavu. :D

@Goran81 - koji to dio Lijepe naše ima dobrog VIPsat instalatera? :D

P.S. dobro jutro. Tko je dežuran za kavu danas? 😃

Odgovori