Kafić

  • 9 December 2016
  • 383 odgovora
  • 16432 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +3


Jedna offtopic tema za čavrljanje o svemu što vam padne na pamet. Admini, svratite na kavu ili pivu, ali budite nježni s pravilima ovdje :D



Dragi moji forumaši!
Čujte i počujte!
U starom Kafiću kroz tri godine natipkali smo gotovo 4200 postova, upoznali se međusobno, opili se na desetke puta, ispili litre kave, razmijenili mnogo viceva, postali bolji metereolozi od dragog nam i često spominjanog gospona Vakule i još mnogo toga. Nadajmo se da ćemo i u okrilju novog Foruma, često rado poviriti u novi Kafić te se i dalje ugodno družiti.

U to ime navalite


Odgovora 383

Razina korisnika 5
Pa dobro … radi li ovdje netko?
Hoće li više stići ta produžena kava i Stock -Cola ?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Zar je bitno radi li itko... Bitno da su konobari zgodni 😛
Razina korisnika 4
Danas ,lagano uz kavu na terasi listam forume i pomalo pišem … priđe mi supruga i započne neki razgovor ,,, s obzirom da sam bio zadubljen u čitanje foruma i odgovaranje na neka pitanja forumaša… odgovarao sam i njoj sa … da …. i aha ,,i tako ..ono čisto reda radi :8…. Kad najednom nesta internata , ištekala mi ruter…za ne povjerovat ….i kaže jel možeš sad saslušat što pričam ..i ponovo spoji rutet , priđe mi računalu i pusti ovu pjesmu i kaže poslušaj si malo to i ode ljuta.
https://www.youtube.com/watch?v=3JTQVaayz0A
zaključak : zbog raznih foruma sad moram nekako ispravljati stvar (dok ovo pišem još nisam skroz uspio)
savjet: slušajte ženu kad priča i gasite forume i mobitele bara na kratko :D


Uf...respect!
Razina korisnika 5
hvala , @vip_puljac :8
@sunasce , zbog osoblja sa slike broj 2 ( mislim na dvije ..hm.. krigle piva) , mogu ja čekati svoju narudžbu .. sad tek shvatih kako sam tolerantan i strpljiv..bez žurbe s narudžbom .. :D:D
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel' tako... Pa ne smije žuriti s takvim teretom 😃
Razina korisnika 4
Pa dobro … radi li ovdje netko?
Hoće li više stići ta produžena kava i Stock -Cola ?


Konobar je uzeo godišnji i zapalio na more pa je sad negdje blizu Sunašca 😉
Razina korisnika 4
Dobar dan svima, vidim chat je zamro i ne pokazuje znakove poboljšanja...jel ima nekog u kafiću?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Stižem na VIP samo po notifikaciji 😃 inače nije što je nekad bilo... propala kavana 😕
Razina korisnika 4
Stižem na VIP samo po notifikaciji 😃 inače nije što je nekad bilo... propala kavana :/

Otišao i kafić u stečaj, a nismo to očekivali 😞
Razina korisnika 7
Bedž +3
Eh... Sve se mijenja... Ne uvijek na bolje...
Razina korisnika 6
Bedž +3
Pa vratimo se na staro, vec sam prije rekao otvorimo novi forum
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dona otvori i eto me ?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nigdi nikoga ljudi moji 😃 Proljetna koma
Razina korisnika 3
Sunasce http://gph.is/13FeN5I znamo koji je odgovor na "Di su svi?"...jedino smo mi gore!
Razina korisnika 4
Ma nije proljetna koma, kad je skoro svaki drugi dan kiša, no s druge strane to i jest proljeće, hmmm...onda valjda nema interesa za kafić, ništ platit ću rundu drugdje
Razina korisnika 3
IngvarBlausson30 ostavit ćeš Sunašce i mene samu i otići drugdje platiti rundu? Pa ja sam razočarana!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Evo ja častim rundom :P

Razina korisnika 2
...evo me...
Razina korisnika 2
@ sunasce

...da su mi sada sve ove tvoje čaše...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel tako @circusmaximus ljeto je stiglo
Razina korisnika 2
Jel tako @circusmaximus ljeto je stiglo

...u pustinji je stalno vruće pa mi sunca ne fali...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Na južnoj si polutki trenutno? Čujem da je dole zeznuto... Ne znam kuda letiš, ali neka frka je u zraku...
Razina korisnika 2
...vidim iz vijesti da su neke trzavice u susjedstvu...u Emiratima sam tako da je za sada ok šta se tiče puta a od neki dan ima i direktna linija iz Dubaia za Zagreb...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Valjda su ovi što moraju preko Dohe u problemu?
Razina korisnika 4
@Sunasce pošalji nam malo sunca, plaže i moooooora :smajli.koji.kmeči:

Odgovori