Kafić

  • 9 December 2016
  • 383 odgovora
  • 16429 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +3


Jedna offtopic tema za čavrljanje o svemu što vam padne na pamet. Admini, svratite na kavu ili pivu, ali budite nježni s pravilima ovdje :D



Dragi moji forumaši!
Čujte i počujte!
U starom Kafiću kroz tri godine natipkali smo gotovo 4200 postova, upoznali se međusobno, opili se na desetke puta, ispili litre kave, razmijenili mnogo viceva, postali bolji metereolozi od dragog nam i često spominjanog gospona Vakule i još mnogo toga. Nadajmo se da ćemo i u okrilju novog Foruma, često rado poviriti u novi Kafić te se i dalje ugodno družiti.

U to ime navalite


Odgovora 383

Razina korisnika 6
Bedž +6
Bome si visoko onda, ... nice view!
Razina korisnika 7
Bedž +3
6. kat 🙂 a sve uokolo niže, najljepši
Razina korisnika 6
Bedž +4
Imaš lijep pogled, odlično za špijuniranje susjeda. Svaka baba koja iole drži do toga da kontrolira šta susjedi rade bi bila presretna u takvom stanu hahaha
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hahahaha zar ozbiljno da pored ovakve ljepote ja da gledam susjede preko Hahahaha draže mi gledat more, sv. Franu i Duju, Mosor i Kozjak, Bračane i Šoltu... Ako mi to nije dovoljno iz kuhinje gledam Marjan 🙂 Prednost je što nitko ne vidi mene, osim ako nema voajera iz nebodera s dalekozorima hahaha

Ne lajkam što novi post nekad posta samo pola napisanog i što ne detektira emotikone 😞 plačem
Razina korisnika 4
Nego jel Vip ima svoje email adrese, kao što ima t-com (ime.prezime@grad.t-com.hr), s obzirom da nisam više na t-comu, tako nemam više niti email koji sam koristio cijelo vrijeme preko outlooka??
Razina korisnika 6
Bedž +4
Vipnet koristi e-mail adrese u obliku ime.prezime@vip.hr
Razina korisnika 7
Bedž +3
Idi na svoj VIP profil pa tamo možeš pristupiti...


Osobno ti baš ne preporučam, bolje ti je otvoriti outlook, gmail ili neku drugu... Nego koristiti operaterske, kad god promijeniš operatera gubiš emailove ili se moraš gnjaviti backupom ili ih moraš moliti da ti ostave mail ako se smiluju... Ne isplati se. Ima odličnih web email servisa.
Razina korisnika 4
Sunašce, pogled sa tvog prozora je očaravajuć.Oduvijek sam govorio da je prekrasno živjeti na moru, a ova fotka to samo potvrđuje.Šteta što sam s kontinenta!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hvala 🙂 ova čak i nije nešto, bila je brzinska, kad stignem stavim jednu finu panoramu 😉
Razina korisnika 4
Super to bi bilo odlično.Nedavno sam u jednoj knjizi putopisa uočio da uopće niti jedan grad u okolici gdje sam ja nije spomenut, očito se radi o dijelu Hrvatske koji ne vrijedi ništa.Mislim na Koprivnicu, Bjelovar, Daruvar, Viroviticu i slično.Možda da napravimo eksklavu obzirom da se radi o dijelu koji ne zaslužuje da ga se spomene...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Da, taj dio Hrvatske baš nije popularan iako je vrlo lijep... Samo što to uglavnom znaju oni koji žive tu i oni koji imaju nekog poznatog. A vi koji ste tu ste se uglavnom (čast iznimkama) uljuljali u loše gospodarsko stanje i ni sami se ne trudite da nekako popravite situaciju, pa makar fan portalima i blogovima...
Razina korisnika 5
@sunasce ima na oku moju rodbinu preko puta jel da 😛 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Naravno 😃 uvijek pomno pratim... Naravno, kad se nađemo doma istovremeno 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Super to bi bilo odlično...

Evo jedna brza
Pozdrav svim dobrim forumašima, lijepo Vas je vidjet na novom/starom mjestu. Hajmo održat tradiciju kafića i dovest ga na originalnu slavu:). Lp svima
Razina korisnika 4
Super to bi bilo odlično...

Evo jedna brza


Ajme hvala ti lijepa, prekrasno je.Stvarno živiš na predivnom mjestu, možda u nekom trenutku uzvratim sa istom panoramom iz mog grada, iako se neće moći nositi sa tvojom nikako.Što se tiče lokalne zajednice, nažalost sam ja jako razočaran istom i iako stalno glasam protiv njih, to je neka ukleta stvar.Na sreću, glavni šef i kolovođa se izgleda neće kandidirati na idućim izborima za gradonačelnika pa se nadam da dolaze bolji dani za moj grad.Bilo bi i vrijeme jer iako od nas ljudi ne odlaze u Irsku, mogli bi uskoro...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sunasce je na par dana dalmatinski raj zamijenilo maglovitom metropolom, ali ne bi to bilo to da mi se i tu barem ne ukaže
Razina korisnika 4
@Sunasce mnogo lajkam vraćanje ovog topica :)

ATM, ja bih ovo 😃
Razina korisnika 5
Grlo me muci ali zbog ovog me prestalo 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Uuu daj taj mojito ovamo... 🙂
Razina korisnika 2
@Sunasce mnogo lajkam vraćanje ovog topica :)

ATM, ja bih ovo :D

...ima tu i za najest se...
Razina korisnika 4
Ako netko vidi od Vip moderatora, poslao sam e-mail na društvene.mreže pa molim Vas odgovor.
Razina korisnika 7
Bedž +3
ccc @kova_sb pa kud baš u birtiju sa službenim stvarima... Ljudi dođu zavrtit koju rundu i opustit se malo, a ti ih pošalješ radit. Baš si nehuman no no 😃
Razina korisnika 6
Bedž +4
Pa kad su moderatori stalno u birtiji. 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hahaha Dobro jutro/dobar dan
Novi forum me i dalje ljuti... Srećom moj izlazak sunca sve liječi...
A i to što napokon radi prečica za nepročitano olakšava...

Odgovori