Kafić

  • 9 December 2016
  • 383 odgovora
  • 16429 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +3


Jedna offtopic tema za čavrljanje o svemu što vam padne na pamet. Admini, svratite na kavu ili pivu, ali budite nježni s pravilima ovdje :D



Dragi moji forumaši!
Čujte i počujte!
U starom Kafiću kroz tri godine natipkali smo gotovo 4200 postova, upoznali se međusobno, opili se na desetke puta, ispili litre kave, razmijenili mnogo viceva, postali bolji metereolozi od dragog nam i često spominjanog gospona Vakule i još mnogo toga. Nadajmo se da ćemo i u okrilju novog Foruma, često rado poviriti u novi Kafić te se i dalje ugodno družiti.

U to ime navalite


Odgovora 383

Razina korisnika 6
Bedž +6
Meni je čudno da mi uopće stižu notifikacije od ovog foruma na gmail ako sam ih sve deaktivirala. Evo i ti si se @Remko1 sad našao u nezeljenoj posti, zahvaljujuci A1 forumu,kojeg sam Googleu označila kao neželjenu poštu zbog kineza 🤣
Razina korisnika 4
Bedž +4
😆 a nadam se da ce se to rijesiti što prije kako nebi i ja to morao napravit... a kad nemaju puno vremena moderatori za forum ovo se i dogodi
Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni ništa ne stižu nikakve notifikacije a i nemam niti neku namjeru pisati ili pišati u vjetar po forumu bez ikakvih rezultata jer sam duboko razočaran amaterizmom A1. :kolutajućismajlić: :smajlićjakoljut: :smajlićrazočaran: :smajlićlupamseoglavu:
Razina korisnika 4
Bedž +4
Čista istina.. vrlo često bude da ljudi nešto napišu i odu s foruma zauvijek, također to da ne cijene pomoć(čast izuzetcima) znači li to odjava s foruma ili ignore?
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Remko1 - tu sam ali nema smisla pisat u nekom ironičnom modu, pomagat za nešto što će odgovor ionako biti "javi se u inbox s podatcima". Također mi se ne otvara tema s problemom jer isti nitko neće pročitati od mjerodavnih i pomoći trenutno nego preostaje samo forumska hibernacija, dok ne dosadi totalka.
Razina korisnika 4
Bedž +4
@gogsy1975 ja ti se divim kako ostaneš uvijek pozitivan i pribran kad stvarno bude, baš to, često nesto za poludit... još samo da ode @profa385 i svi bi bili osuđeni na moderatore koji odgovore na nešto maks. jedanput tjedno.. ja isto nisam od neke pomoći
Razina korisnika 7
Bedž +3
Znači savjetujemo, pomognemo, smirujemo jer forum nije zamišljen kao mjesto na kojem dobiješ instant rješenje. A onda kad ja produžujem UO na fiksnoj recimo čekam 45 dana da se reaktivira ugovorna obveza. Za tih 2 mjeseca dobijem 2x račun po 270 kuna umjesto 149 koliko sam potpisao pa piši žalbe, uvaže umanjenje jednog i dođe drugi opet sa istom cifrom da bi se točno 45 dan reaktivirala ugovorna obveza na način da više nema usluge, broj fiksne linije se ne koristi. Gasi-pali router ne pomaže. Reset tipka ne pomaže. Sat vremena s tehničkom, router jednostavno offline, ne skupi IP. Jednostavno "produljenjem" je neki stručnjak ubio sve. Naravno, otvoren nalog i baš se pitam hoće li danas (petak) biti odrađen ili čekam da prodje vikend. Pitam se čemu zapošljavaju takve stručnjake i uopće se pitam ima li smisla da netko tko godinama piše i savjetuje, rješava temu od početka foruma sad otvara temu jer će biti pitanje "pošalji podatke u inbox" i ništa prije se neće riješiti. Žalosno.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Nazalost postoji vrlo kratak odgovor od mene ovaj put: jbg
Ovaj vikend ću ostati pribran😎
Razina korisnika 6
Bedž +6
Zšto ja bježim od bilo kakvih UO,komp nemam pa mi ne treba fiksna ni kućni internet, mobitel je moj prozor u svijet u koji idem katkad puževim prastarim GPRS koracima, ali da se izdržati 😜. UO ne bu nikad u moju kuću 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ajd, da i pohvalim malo. Čudno da je kvar baš bio na dan reaktivacije. Došao tehničar čak i prije najavljenog roka, znači otklon kvara (filter u razvodnoj kutiji na stubištu) unutar 21-og sata. 👍
Još čekam očitovanje krivog obračuna i refundaciju na slijedećem računu. :)

@nickno - potrebna mi fiksna linija i internet, ne mogu vući hotspot sa mobitela a UO je reaktivirana čisto da se aktiviraju ponovo popusti kad se poveže sve. I bogami, 100-tinjak kuna mjesečno manje po jednoj liniji nije malo za bacit. 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Samo pozdrav svima i hvala @A1_Deni na brzoj reakciji. 😉
Razina korisnika 5
Prazno i tiho je u kafiću …. Paučina na sve strane … nitko ne poslužuje.
Valjda „šefica“ u mirovinu otišla
Razina korisnika 7
Bedž +3
Šefika je zauzeta malim i slatkim stvarima ali vjerujem da naleti tu i tamo... :)

Pa da, nema više tog početnog zanosa, ubili sve u nama... a i ljeto je, fjaka...
Razina korisnika 2
Šefika je zauzeta malim i slatkim stvarima ali vjerujem da naleti tu i tamo... :)

Pa da, nema više tog početnog zanosa, ubili sve u nama... a i ljeto je, fjaka...

...sve je otišlo u pipi kada se promijenio forum...sve...
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Circusmaximus - zašto to misliš? Ništa se nije promijenilo osim što su neki nama dragi ljudi iz "stare" ekipe odlučili pametnije utrošiti vrijeme.

Bok svima,

ja sam Buga i nadam se ugodnom druženju na forumu. :smile:

Pozdrav svima :blush: 

ja sam Nikolina…. 

Nova sam na forumu :slight_smile:  i baš se veselim druženje s vama :heart_eyes:  .

Pokrenut je novi balkanski chat za upoznavanje pod imenom Cavrljanje.com, tako da ste svi dobrodošli sa ovog foruma.

Chat možete koristiti kao gost, sa običnom registracijom preko emaila i sa brzom registracijom putem facebook/gmail sličice.

Društvo obično dolazi čavrljati iza 19:00, tako da preko dana ne očekujete neke silne online članove (za sad).

Sajt možete koristiti sa svih platformi PC, mobiteli, tableti itd...

LINK: https://cavrljanje.com/

Razina korisnika 2
Bedž +2

Dobro jutro svima,

Želim Vam finu jutarnju kavu i ugodan dan ! :relaxed:

Balkan Chat Mobchat - https://www.balkan-chat.com/

 

Svi ste dobrodošli za dopisivanje online.

Razina korisnika 4
Bedž +1

:grinning:  Otkako su se kafići pozatvarali zbog korone, ljudi i ovdje prestali navraćati.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Jaooo prašine 😁 Kako @gogsy1975 dragi reče šefika, a i ostatak stare ekipe se rasuo po svijetu u nekim novim izazovima... Zalutala na moj mail notifikacija pa me podsjetila na neke stare lijepe dane i uspomene, a bome nam je bilo lijepo i produktivno…

Ne obećavam ništa, ali pokušat ću naletjet koji put bar paučinu skupiti 😂 U ime onog prvog, starog, izvornog beta foruma i vremena do prvog redizajna.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Jel i tu treba zelena digitalna potvrda 😛. Ja je imam, friško sam oporavljena od korone 😛

Razina korisnika 7
Bedž +3

@Sunasce - sve zamrlo, pa i tvoja tema. Druženja i virtualne cuge više nema. 😂

Odgovori