Kafić

  • 9 December 2016
  • 383 odgovora
  • 16429 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +3


Jedna offtopic tema za čavrljanje o svemu što vam padne na pamet. Admini, svratite na kavu ili pivu, ali budite nježni s pravilima ovdje :D



Dragi moji forumaši!
Čujte i počujte!
U starom Kafiću kroz tri godine natipkali smo gotovo 4200 postova, upoznali se međusobno, opili se na desetke puta, ispili litre kave, razmijenili mnogo viceva, postali bolji metereolozi od dragog nam i često spominjanog gospona Vakule i još mnogo toga. Nadajmo se da ćemo i u okrilju novog Foruma, često rado poviriti u novi Kafić te se i dalje ugodno družiti.

U to ime navalite


Odgovora 383

Razina korisnika 7
Bedž +3
Idući put pošaljem jednu po Puljcu... E sad dostavu baš ne mogu garantirati, al to s njim rješavajte 😛
Razina korisnika 4
Je, ako ćeš po njemu, neće nam doći ni slike, kamoli torta 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hahaha @Vip_Puljac čuješ ti ovo? Hahaha
Razina korisnika 2
...strašno...skoro pa sam zaboravio...Svima neka je sretan i blagoslovljen Božić.
Razina korisnika 5
Evo jedan mashup..... 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=dOM9H0qXMBc

Nego kako se stavlja poveznica link na neku riječ, ono kad klikneš na tu riječ da te odvede na stranicu koja opširnije govori o toj temi.... ?
Ma znate na što mislim .....
Razina korisnika 7
Bedž +3
Na upitniku imaš podsjetnik kodova... Sve formate treba ručno 😞 http://
http:// zamijeniš s linkom (može i https) a Klikni ovdje ostaviš ili zamijeniš sa drugom riječi(ma)
YouTube video umećeš kao i sliku, samo kopiraš URL pokraj opcije za upload slike.
Razina korisnika 5


probavam samo....

I dalje ne kužim kako napraviti "klikni ovdje"
Razina korisnika 4
Pozdrav svima, još nisam stigao snimiti onu panoramu koju sam obećao, ali budem uskoro...aštaš blagdani i slično 😉
Razina korisnika 2
Stetna nova godina
Razina korisnika 7
Bedž +3
Također svima sretna Nova i nek bude i bolja od Stare ❤
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sretna Nova svima forumašima. Prije svega vam želim čim manje problema s "noćnom opcijom", krivim obračunima, nerazumnim rokovima, nebuloznim ponudama i... (nadopunite dalje)... 😃 ;)

P.S. ma tako je to kod svih. 🙂
Razina korisnika 5
Hvala, također svima sretna 2017. 🙂

@gogsy1975 manju obračunsku jedinicu u Novoj godini 😃
Razina korisnika 4
Sretna svima Nova i sve naj naj :D

Ne znam za vas, ali meni je prošla bila skroz OK, i ne sumnjam da će 2017. biti barem jednako dobra. Ofc, ciljamo na još bolje ;)

A vjerujem da će i sam Vip sve pratiti dobrom ponudom 😉
Razina korisnika 4
Pozdrav svima, sretna vam Nova 2017.!
Razina korisnika 4
Pozdrav svima, ostao sam dužan Sunašcu panoramu, pa evo izvolite:
Razina korisnika 4
Mislim da će se skužiti o kojem se kvartu radi, uglavnom je Novi ZG u pitanju 😉 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ili sam zakasnila ili nešto ne štima, ne mogu pokrenuti video 😞 svejedno hvala, sigurna sam da je panorama lijepa.
Razina korisnika 4
Uglavnom u youtube ukucaš K. panorama 28.12.2016. i otvorit će se 😉 Stavit ću još jedan link kad vidim što se dogodilo...
Razina korisnika 4
Nešto je zamro kafić, evo ja naručujem ''rundu za sve'' 🙂
Razina korisnika 4
@IngvarBlausson30 može meni bačvica mochaccina i bačvica mojita? 😃
Razina korisnika 2
...neka toga ima...za sve...
Razina korisnika 4
Hej Sunašce, ti si s mora, pa pretpostavljam da razumiješ dalmatinske izraze?
Što bi značilo Jidra mog vapora? Jedra mog znoja ili nešto drugo, uglavnom me zanima...ja dolazim sa dalekog kontinenta ali imam poseban respekt za Dalmaciju i Dalmatince 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
haha vapor ti je brod, ne znam odakle si izvuka znoj hahahaha
Razina korisnika 4
Pa ja mislim da na engleskom vapor znači znoj...pa sam tu vidio poveznicu budući da hrvatski koristi puno tuđica...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pobucao si 😉 nije ti znoj nego para, tehnički vapor i je parobrod, tj. prvi mehanički pogonjeni brodovi su vapori... A kasnije se to proširilo kolokvijalno za sve brodove koji nisu barke ne vesla, jedrilice bez motora itd 🙂

Odgovori