Kafić

  • 9 December 2016
  • 383 odgovora
  • 16432 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +3


Jedna offtopic tema za čavrljanje o svemu što vam padne na pamet. Admini, svratite na kavu ili pivu, ali budite nježni s pravilima ovdje :D



Dragi moji forumaši!
Čujte i počujte!
U starom Kafiću kroz tri godine natipkali smo gotovo 4200 postova, upoznali se međusobno, opili se na desetke puta, ispili litre kave, razmijenili mnogo viceva, postali bolji metereolozi od dragog nam i često spominjanog gospona Vakule i još mnogo toga. Nadajmo se da ćemo i u okrilju novog Foruma, često rado poviriti u novi Kafić te se i dalje ugodno družiti.

U to ime navalite


Odgovora 383

Razina korisnika 7
Bedž +3
A1_Sanja lijepo od tebe što si se pozdravila i oprostila 🙂 Nadam se da te čekaju samo dobre stvari. Preskočit ću žesticu ovaj put jer sam s trbuhom do zuba, al ću nazdravit zimskim čajem uz puno dobrih želja 😉
Razina korisnika 3
@sunasce jel meni to promaknulo ili si sada prvi put tu napisala??? Ako mi je promaknulo, moje isprike, jer mi je sad to uljepšalo dan 😃 Čestitam ti od srca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekako imam osjećaj kao da te poznajem..tko zna zašto 😃 Volim tvoje komentare i tvoju prisutnost na ovom forumu. Meni si uvijek tu bila na samom vrhu. Nadam se da mi drugi neće zamjeriti i da smijem biti toliko iskrena 😃 Dragi su mi svi super forumaši, ali stvarno jesu, pogotovo oni s kojima sam se znala iskreno nasmijati i našaliti.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hvala 😉 Mislim da nisam dosad spominjala na forumu, nije to taj tip foruma, al eto kad se moram pravdat zašto ne smijem alkohol 😛 Tamo oko Božića (daj Bože malo prije... kome se da za blagdane po rodilištima XD ).
Šteta što se sve skupa promijenilo pa nema više naših meetupova i druženja, al dobro... stara ekipa je i dalje u tom duhu 😃
Razina korisnika 3
@Sunasce drago mi je da si me odlučila ispratit s tom vijesti i hvala ti na tome. Želim ti baš taj, naljepši poklon koji možeš dobiti. Živo i zdravo i da bude što više na mamu
Razina korisnika 3
Odjava!
Razina korisnika 7
Bedž +3
@A1_Sanja - sretno dalje, gdje god išla i molim te da čim izađeš iz sustava napišeš na temi sve mane a1. Samo pazi što pišeš da te retroaktivno ne opale po plaći. 😂 😉
Razina korisnika 3
Ma eto, to je to o čemu pričam! Nasmijao si me, iskreno. Odjavila sam se..alli natjerao si me na još jedan komentar 😃 😃 Hvala ti. Osvrnut ću se! Živio ti meni!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Evo malo razonode za chillout u kafu. Očigledno su neki na teškoj cugi dok rade web. Ponekad se pitam chekira li itko išta prije nego ide web online. Dakle, akcija dovedi člana u a1 i ostvari popust između ostalog za one koji pređu sa bonova na a1 pretplatu. Međutim netko je žurio pa ukucao očigledno obrnuto. 😂

Razina korisnika 7
Bedž +3
I meni se često čini da žure i uopće se ne trude provest niti najminimalniji unutarnji test, nego pusti takvo kakvo je van pa kako bilo.
Doduše to nije samo A1 boljka. Slično se ponašaju i drugi telekomi, banke... Zapitaš se tko tamo radi, profesionalci ili srednjoškolci. Iako mislim da bi ponekad čak i pojedini srednjoškolci odradili bolji posao.
Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav svima 😃
Javljam vam se kao novi forumaš i vjerujem da ćemo se fino družiti u naredno vrijeme :)
Da se osvrnem na objavu od @gogsy1975, slažem se da ovo gore na navedenoj slici ne izgleda najzgodnije, ali naš službeni naziv za tarife na bonove stvarno je A1 na bonove, pa onda tako gledano navedeno dobiva svoj smisao.
Razina korisnika 7
Bedž +3
LOL i vama to ima smisla? Sad je još jadnije... ono dajte platite lektora ili bar nekog tko se imalo razumije u jezične konstrukcije. #onokadsezakopašjošdublje :D
BTW dobrodošao u društvo
Razina korisnika 2
@sunce naše...blaženo neka ti je trenutno stanje zauvijek...od srca...možda je prvo ali neka nije zadnje...prestigni me ako možeš😉
Razina korisnika 2
...a Pulcu dugujem janje...nisam to zaboravio...barem par kila u NK Hrašće...ako bog da sreće i malo zdravlja drugi tjedan...ipak ovo je mjesec darivanja...😎
Razina korisnika 2
...A1 Forum na Tapatalk-u???...ono 2018 je na kraju...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hvala @Circusmaximus , uvijek je lijepo vidjet stare nickove, čak i kad okasnim 😃 Eh... dragi naš Puljac možda nekad i dođe po to janje ili pošalje jedno tebi... VIP/A1 i TT nikad nisu bili ljubavni par 😃 niti ikakav par.
Razina korisnika 2
Bedž +3
Bok svima 😃
Ja sam Dolores, nova sam u vašoj zajednici i nadam se da ćemo se ugodno družiti 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dobrodošla @A1_Dolores . Vjerujem da su te kolege uputili kako čim promptnije riješiti problem forumaša, umjesto shortcut-a i šprance "javi se u inbox s podacima". 😃
Razina korisnika 2
Bedž +3
Bok @gogsy1975 hvala ti, kolege su me u sve uputili 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dobrodošla @A1_Dolores i korisna bila 😃
Razina korisnika 1
Pozdrav svima.
Na bivšem vipu sada A1 sam od početka i sve ok.
Svaki puta kada dođem na forum je zabavno jer ima dosta upita.
Kako ste zadovoljni signalom u Zagrebu.
Problem sa signalom u Zagrebu ono što ja osijetim svaki dan je NSK u prostorima bez prozora i liftovi i park Maksimir ako se uđe dublje u šumu.
Nadam se da će ovo konačno A1 riješiti.
Svako dobro.
Razina korisnika 2
Pozdrav svima.
Na bivšem vipu sada A1 sam od početka i sve ok.
Svaki puta kada dođem na forum je zabavno jer ima dosta upita.
Kako ste zadovoljni signalom u Zagrebu.
Problem sa signalom u Zagrebu ono što ja osijetim svaki dan je NSK u prostorima bez prozora i liftovi i park Maksimir ako se uđe dublje u šumu.
Nadam se da će ovo konačno A1 riješiti.
Svako dobro.

...signal i
u Ri i okolici je ono...pusti me s mirom...a živa istina je da na bonovima 4G ŽDERE bateriju, isprobano...tako da sam za par dana natrag na tkomu...j ga vip mudraci...
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ne samo da ždere bateriju, već se 4G signal vrlo često ponaša kao G ili E, sporovozno do besvjesti, mogu skuhati ručak dok se otvori neka stranica. Ali uredno piše 4G+.
Razina korisnika 1
Sve mi je jasno.
Kod mene u firmi u zatvorenim prostorima ima samo HT signala jer dok je Tuđman radio zgradu postavili su svuda odašiljaće.
Zato koristim dual sim mobitel sa A1 i sa HT karticom pa ako me se ne može dobiti na A1 zovu me na HT broj.
Ne znam koliko smo svi molili da poduzmu nešto ali ništa.
Korisnici se bune ali opet ništa.
Bit će bolje jednog dana.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Odjavila sam sve pretplate,sve sam živo ugasila da ne dobivam spamove od kineza na a1 forumu, i jutros moj gmail svejedno zaspaman.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Čudno, @nickno meni nema spama niti je bilo ikad od a1 foruma

Odgovori