Google fotografije sa Street View-a 😂

  • 6 October 2019
  • 11 odgovora
  • 3118 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6
Zašto i forum a1 ne bi imao poseban kutak za smiješne Google fotografije koje se mogu uloviti i screenshotati kroz aplikacije Street View, Google Maps ili Google Earth?
Prije dvije godine malo sam švrljala po Francuskoj i naletila na ove slike 😂

Žena iz lokve. Vjerojatno potječe iz Lokava 😋 pa se najugodnije osjeća u lokvi dok putuje kao turist



Zombiji iz drevnog grada. Ili sam naletjela na snimanje horrora na nekoj drevnoj francuskoj lokaciji 😋



Pola snimatelja ovog gore horrora na nekoj drevnoj francuskoj lokaciji 😜



Bilo bi mi drago vidjeti što ste i vi "ulovili" u Street view-u 😉

Odgovora 11

Razina korisnika 4
Bedž +3
@nickno Pratimo se, čitamo se! 😃 Prijedlog je tu, da vidimo druge kreativce. 😉 Nije bio Eiffelov toranj u điru? 😁
Razina korisnika 6
Bedž +6
@A1_IvanaM , je, je, bila sam i pod Eiffelovim tornjem pa skoro dobila kuglu u glavu 😜





A niš se neobično inače nije desilo, osim te kugle i lijepih oblaka oko njega 😋

Razina korisnika 6
Bedž +6
Prvo sam tražila Ness po jezeru, a onda sam je ulovila na raskrižju Corry Rd i 1Station View 😂



Ali morate biti točno na križanju, ako samo malo zagazite u Corry Rd ulicu, Nessy nestane, a nestane i kuća 😂



Ali nije to jedino čudno na tom križanju. 😂


Lijevo, na plavim vratima je slika psa, a na slici desno je dječji vrtić, najbolji mi je trampolin 😂



A evo i mjesta gdje sam to vidjela, tak da mi nitko ne može reći da Nessy ne postoji 😜

Razina korisnika 4
Bedž +3
@nickno 😂 😂 😂 😂 😂 Da bih riječ rekla! 😀
Razina korisnika 6
Bedž +6

Evo mene opet malo 😉. Bila sam u Google Earthu i tapkala po onoj kockici, pa kud me baci…

Prvo me bacilo ni sama ne znam gdje, pobjegla sam čim sam ugledala zmiju. Ma zmijetinu usred ničega 😛

 

Onda me bacilo u Francusku, ni više ni manje nego u crnu rupu 😂

 

 

Nekak sam uspjela pogoditi plavu točku za street view i otkrila da se u toj crnoj rupi krije nešto jako blješteće, možda su NLO-i 😛

 

I za kraj, odletjela sam na Havaje, našla prolaz u višu dimenziju na havajskom nebu i čovjeka koji živi na svojoj kugli na kugli Zemaljskoj 😂😉😛

 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Evo jednog srčeka povodom sutrašnjeg Valentinova 🙂😘

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Zanimalo me je kako izgleda Wuhan, pa sam ga posjetila preko Google Eartha. Naravno, u Kini nema Street Viewa, sve fotke su sami kinezi uploadali na Google. 

 

Imaju čudne policijske postaje 😜

 

Oni se kupaju u rijeci usred grada 😱 (to kao da se purgeri kupaju u Savi) dok im nad glavama letaju nlo-i 😉

 

Izgleda da su cure zaluđene zapadnim velovima za vjenčanje, skoro svaka deseta ih nosi na glavi

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mada ovo nema veze s temom, ima sa Googleom, tj.njegovim stickerima ako ih preuzmete iz Hangoutsa na Samsung mobitel 🤣.

Googletu je jako dosadila ova 2020.godina (a kome nije 🙄), ali da će katapultirati moju Samsung galeriju u 52940.godinu, mora da je stvarno teško Googletu 🤣

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

ovo je sa Google Eartha, čak ni Google ne misli da je snimio brod usred jezera 🤣

 

 

Looking for the perfect ringtone for your cell phone? Look no further than KlingeltoneMp3! This website is a veritable treasure trove of ringtones, with something to suit every taste. Whether you're looking for the latest pop hits, classic rock anthems, or something a little more quirky and unique, KlingeltoneMp3 has you covered.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa gdi nađe moju temu za spamat..pretpostavljam da si iz Meksika i da je ovo tvoj apartman s bazenom za iznajmljivanje turistima 😛

 

Odgovori