Riješeno

Forum account

  • 9 March 2022
  • 8 odgovora
  • 140 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ima li još netko problem sa forumskim računom? Da se može prijaviti, ali ne može se odjaviti, niti se išta otvara kad se klikne profilna slika gore desno? Nestale privatne poruke, tj.do poruka se dolazi samo ako se klikne na @nadimak u nekoj od tema?

HELP, ne želim stalno biti ulogirana ovdje, kamo je nestala opcija odjave? Želim se sama odjaviti, kao i do sada, a ne zatvaranjem browsera i to bez brisanja kolačića (kakav je to uopće način odjave, A1?)

Kamo uopće da stavim temu vezanu za probleme na ovom forumu?

icon

Najbolji odgovor od A1_Jure 27 January 2023, 14:00

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 3
Bedž +2

Da, ne radi baš najbolje danas :D

Razina korisnika 4
Bedž +3

Hej, sad mi je tek skrenuta pažnja na ovo.

Ne znam je li i dalje tako, ali testirao sam kod sebe na Chromeu i otvara mi se prozor za odjavu...

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ooo, bilo je dobro već drugi dan 🤭😂

Razina korisnika 4
Bedž +1

Je li to neki novi trend, odgovaranje na pitanja stara nekoliko mjeseci?

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Ord ,😂, meni se čini da je neko preslagivanje foruma u pitanju, pa neriješene teme iskaču ko iz paštete, a mi (superforumaši na tjednoj listi 🤭) dobivamo bodove a da nismo napisali ni slovo 😛

Jure "štanca" bodove gogsyju 😛🤭,tj.gogsy bi po pitanju riješenih tema trebal biti prvi na all time listi i to bi bilo ok 😀

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Ord  @nickno Da, imali smo vremena za akciju “najbolji odgovor” pa smo počistili nekih 500-600 starih topica u kojima do sad nije bio definiran Best Answer :)

 

Razina korisnika 7
Bedž +3

@A1_Jure - dobro nickno kaže, nisam baš siguran da sam rješio 528 tema ali dobro. 🤔 Što se mene tiče treba ukinuti lajkanje i leaderboard općenito, netko se tek rega i postavi 2 i pol pitanja koja mu lajkaju ili se možda i sam lajka (nisam probao ide li tako i sad, prije je išlo a nemam tu potrebu samolajkanja, pogotovo na niš koristi upis) i na vrhu je leaderboarda. Pa te pitam koja je zasluga tog forumaša za vrh leaderboarda u tome što je postavio pitanje ili nekoliko, osim što je sudjelovao na forumu? 😏

Razina korisnika 4
Bedž +3

Okidam neironični like, trebamo redizajnirati hrpu toga, uključujući i ovo.

Ako i imamo leaderboard, treba biti relevantan i odražavati konkretni engagement i know-how a ne biti kao reddit upvote bez relevantnosti.

Odgovori