Antivirusni program

  • 30 June 2019
  • 10 odgovora
  • 1830 pregleda

Razina korisnika 4
Bedž +4
  • Bližim se zvijezdama
  • 346 odgovora
Evo da otvorim malo jednu offtopic temu, koji vi antivirusni koristite, je li plaćen ili ne?
Ja koristim kaspersky total security otkad postoji, ali zbog onog nekog problema koji su imali sa SAD vladom možda se prebacim, iako je izvrstan.

Odgovora 10

Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja koristim dva na svom s9+ (znam da sam blesava, ali otkad imam android koristim Lookout i plaćam ga zadnje dvije godine, ali sam na S9+ slučajno aktivirala i predinstalirani Mcafee, kojeg i nakon godinu dana koristim sasvim besplatno sa svim njegovim pro značajkama).
Razina korisnika 4
Bedž +4
@nickno prvi put cujem za taj Lookout. Inace mi nije ni palo napamet da se i na tim smartovima koristi AV. Kaspersky koristim na računalu, a licenca pokriva 3 uređaja, dakle čak bi se i moglo na mob. A odakle ti ta ponuda za McAfee? Sin mi ima isto Samsung inače.
Razina korisnika 6
Bedž +6
@Remko1 , Lookout koristim od 2012.godine, vrlo dobar AV za mobitele, mislim da čak dolazi predinstaliran na T-mobile. A Mcafee je predinstaliran od S8 pa na dalje, nalazi se u postavki "Device Care", tam gdje su podaci o bateriji, RAM-u,pa skroz desno je "sigurnost", pa kad sam to kliknula vidjela sam linkove na McAfee, ja iz znatiželje i to kliknula, odvelo me u Galaxy Store i u minuti imala još jedan AV na mobu 🤣. Registrirala sam se na njihovoj stranici i dobila 3 mjeseca punokrvnog McAfee na korištenje, a kad je to isteklo, nastavila sam ga koristiti besplatno i začudo i dalje imam sve njegove pro karakteristike (😯). Mislila sam da je neka greška, pa sam ga deinstalirala, otišla na njihovu stranicu i ulogirala se-i stvarno-isteklo mi trial razdoblje,ako želim kupiti pro, rekoh ne hvala, otišla u Google Trgovinu i skinula zadnju verziju, kad sam ga pokrenula-ono opet piše da ga koristim besplatno, a sve pro karakteristike uključene. Nije mi jasno kak to, ali dok me štiti, dobro je. Jedino kaj baterija možda malo pati uz dva AV-a 🤣. Što ću, kad sam se navikla na Lookout, a bogme nije loš ni McAfee
Razina korisnika 4
Bedž +4



Prema AV-test-u ne vidim da je baš dobar... Mogao se poboljšati, istina, jer test je iz 2016. McAfee je odličan, i za računalo, a vjerojatno i za mob. A nisi onda trebala ništa ni dirat za McAfee, ako bi se meni dogodio takav glitch ne bih ništa prčkao😄 A moj nokia 3310 new i ne treba te gluposti😎
A za računalo koji koristiš?
Razina korisnika 6
Bedž +6
Moj mobitel je moje računalo i tak već godinama. Moj zadnji komp je imal 500MB hard disk, na internet sam išla preko dial-upa, a više se uopće ne sjećam koji je AV štitio moje windowse 95 🤣
Razina korisnika 4
Bedž +4
@nickno pa ti si onda pravi primjer moderne generacije😉😏

Evo da ja malo ozivim ovu temu 😁…

Moje misljenje je da sam sigurniji bez antivirusa nego sa njim.

Vrsio sam testiranje sa raznim antivirusnim programima (Avast,AVG, Kaspersky,Norton) naravno sa kupljenim lincencama i vjerovali ili ne moje racunalo je zaprimalo vise napada od zlocudnih stvari nego kada na njemu nije bio niti jedan antivirusni program .

Takodjer sve tvrtke koje proizvide antivirusne programe ujedno proizvode i viruse koji nas napadaju.Jer kako bi inace zaradili na nama? Bez virusa nema zarade 🤔😁

I ja koristim kaspersky total security

Razina korisnika 6
Bedž +6

I ja koristim kaspersky total security

 

Ja bih u trenutnoj globalnoj situaciji izbjegavala sve kinesko i rusko. A kaspersky je u toj kategoriji, tj.ruski je 😉

Kasperski za EU ured je u Londonu, UK. Tako da bez preše.

Na Androidu nemam zaštitu, mislim da je to nepotrebno.

Laptop je u điru na Linux Debianu, i da hoću pokrenuti virus ne mogu :)

Pazite di klikćete na internetu i nema potrebe za zaštitom.

Odgovori