Riješeno

A1 i torrentiranje

  • 17 March 2019
  • 15 odgovora
  • 4594 pregleda

Razina korisnika 4
Bedž +4
  • Bližim se zvijezdama
  • 346 odgovora
Ima li tko iskustva s torrentiranjem? Nadgleda li a1 ako se torentira i koje su moguće kazne ako da? Jako bih želio skinuti 1 film preko pirate bay-a ali ne ako se opako kažnjava.. nisam upoznat s tim i sa torrent situacijom u RH... hvala unaprijed forumaši!
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 17 March 2019, 13:17

Pogledaj original

Odgovora 15

Razina korisnika 7
Bedž +3
Samo čačkaj mečku pa ti se ostvare snovi. 😂

Zasad smo daleko od eu po tom pitanju ali postoje i drugi servisi za online gledanje. Što plaćeni, što free poput popcorn-a recimo.
Razina korisnika 4
Bedž +3
@Remko1, sviđa mi se kako @gogsy1975 razmišlja. 😃
Razina korisnika 4
Bedž +4
Samo čačkaj mečku pa ti se ostvare snovi. 😂

Zasad smo daleko od eu po tom pitanju ali postoje i drugi servisi za online gledanje. Što plaćeni, što free poput popcorn-a recimo.

Heh, hvala na odgovoru... a btw sin hoce gta v isto pa ću mu to onda torrentirat (tko jos placa tu igricu). Bar nešto zbog cega je dobro da nismo visokorazvijena drzava😆
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Remko1 - psssssssttttt... pa ne moraš baš bit full iskren, osim toga gta5 na playstation store-u je na akciji za 109 kuna. 😂 O nekim stvarima "s one strane" koje prolaze se ne priča odnosno ne priziva vraga. Uživaj dok ide, da u Njemačkoj skineš film možeš od distributera preko svog operatera možeš očekivat cca. 700 eura pa i više za autorska prava.
Razina korisnika 4
Bedž +4
😂ma dobro ps store ali tek smo mu kupili gejming pc, a na steamu smo propustili akciju gta 5 za 15 eura😥A znam ovo za Njemačku, da su kazne velike, pa sam i otvorio topic jer me zanimalo dali postoje takve kazne u RH... hvala na pomoci
Razina korisnika 2
...samo vpn...
Razina korisnika 4
Bedž +4
ne isplati se, očito u rh, kad se bude opako kažnjavalo to je najbolje rješenje, vidio sam da ima čak za 5 dolara mj... ali neću ja sad skidat stotine gb, tu i tamo malo po potrebi😉
Razina korisnika 4
Bedž +3
@Remko1, oprezno s riječima. 😂
Razina korisnika 4
Bedž +4
@Remko1, oprezno s riječima. 😂
pa IvanaM ti si tu jedini moderator koji govori k'o čovjek😄
Razina korisnika 7
Bedž +3
pa IvanaM ti si tu jedini moderator koji govori k'o čovjek😄

Misliš na jedini moderator koji se ne javlja sa "javi se s podatcima u inbox". 😂
Razina korisnika 4
Bedž +3
@Remko1 Još uvijek sam čovjek. 😂 😂 😂 @gogsy1975 Ti se to s nama... zezaš? 😡 😯 😂
Razina korisnika 7
Bedž +3
@A1_IvanaM - nipošto, samo vodim "javi se s podacima u inbox" statistiku, briljiraš na posljednjem mjestu. 😂
Razina korisnika 4
Bedž +4
Definitivno najljudskiji i najbolji mod na forumu😁
Razina korisnika 4
Bedž +3
@gogsy1975 Inače nije dobro biti na posljednjem mjestu, ali ovo je moja pobjeda. 🤥 @Remko1 Možda jednog dana promijeniš mišljenje, vidjet ćemo. 😉
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ja kažem dosad..

Odgovori