Respect @SUNASCE

  • 11 May 2017
  • 6 odgovora
  • 2237 pregleda

Razina korisnika 1
Evo u ovo kratko vrijeme koliko dolazim na ovaj forum "upalo mi u oko" to SUNASCE ??
Na sva pitanja dobila sam prvo odgovor od nje i mislim da vam ovdje stvarno sija sunasce s njom ? Jednostavno je nemoguce doci na ovaj forum, a da ne primijetis da u otprilike 90% postova daje odgovore, rjesenja ili samo raspravlja. Nisam mogla a da ne posaljem ovaj post kao zahvalu za brzu reakciju na sva pitanja, pa tako i moja.
Ostani kakva jesi, jer takvi ljudi su osvjezenje u ovom ludom svijetu ??

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Awww 😳 😳 😳 lijepo je kad te primijete, a da ti to nije cilj.
Ja sam ti stara garda, tu još od prapočetaka ideje o forumu. Uvijek mi je drago podijeliti znanje i pomoći ako mogu. Šteta što se tijekom promjene forumske platforme izgubilo više od tri godine odličnih postova i rasprava, što mojih što drugih vrijednih forumaša. Uživaj na forumu i ako što treba uvijek smo tu, i ja i ostali forumaši/ce.
Razina korisnika 1
Awww 😳 😳 😳 lijepo je kad te primijete, a da ti to nije cilj.
Ja sam ti stara garda, tu još od prapočetaka ideje o forumu. Uvijek mi je drago podijeliti znanje i pomoći ako mogu. Šteta što se tijekom promjene forumske platforme izgubilo više od tri godine odličnih postova i rasprava, što mojih što drugih vrijednih forumaša. Uživaj na forumu i ako što treba uvijek smo tu, i ja i ostali forumaši/ce.

Hvala i znam da si ti uvijek tu ??
No lijepo je kad nekog covjek i pohvali, a ne samo da svi danas nesto prigovaramo. To je ono na sto sam htjela ukazat. Vjerujem da ima dosta forumasa tvog kalibra ovdje i njih ide ova pohvala takoder, no ja sam naletjela na tebe. Sve u svemu hvala jos jednom na brzini i temeljitosti na sva moja pitanja. Trebali bi te zaposlit ovdje ?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hvala tebi na pohvali. Volontiranje je slađe 😉
Razina korisnika 4
U današnje vrijeme interneta ovo je osvježenje da netko pohvali nekoga.....obično čitamo pritužbe na nešto ili nekoga :-)

Hvala ti na pohvali i respekt @sonnyqua
Razina korisnika 1
Sad kad sam vas pohvalila imam odmah zadatak i pitanje ??? u ponedjeljak sam preko webshopa ugovorila novu pretplatu s mobitelom i nisam dobila nikakav povratni mail ni nista slicno. Status mi pise "u obradi". Sad sam razgovarala sa SZK i gospodicna (ili gda. svejedno) rekla je da status stoji "u obradi" toliko dugo dok ne stigne mobitel i papiri. Nije me ni trazila broj narudzbe.Kaze da pricekam do ponedjeljka a ako ne dode onda nek nazovem da vidimo u cemu je problem..
Tu dolazi moj problem. Imam kupca za stari mob jer od te love moram podic novi mobitel kad ga Overseas dostavi. A ne znam da li ce stic mobitel i sta se desava. Inace, kad je moja kcer narucivala paket preko drugog operatera dobila je mail od njih odmah sa potvrdom i brojem paketa koji moze provjerit u overseasu u svako vrijeme...molim hitan odgovor jer me kupac ceka ?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Odgovoreno

Odgovori