Kafić

  • 9 December 2016
  • 383 odgovora
  • 16430 pregleda

Razina korisnika 7
Bedž +3


Jedna offtopic tema za čavrljanje o svemu što vam padne na pamet. Admini, svratite na kavu ili pivu, ali budite nježni s pravilima ovdje :D



Dragi moji forumaši!
Čujte i počujte!
U starom Kafiću kroz tri godine natipkali smo gotovo 4200 postova, upoznali se međusobno, opili se na desetke puta, ispili litre kave, razmijenili mnogo viceva, postali bolji metereolozi od dragog nam i često spominjanog gospona Vakule i još mnogo toga. Nadajmo se da ćemo i u okrilju novog Foruma, često rado poviriti u novi Kafić te se i dalje ugodno družiti.

U to ime navalite


Odgovora 383

Razina korisnika 7
Bedž +3
Danas je pravi za vruću čokoladu.

Razina korisnika 5
Danas navratih kratko u kafić … skoro prazan ima mjesta koliko želiš.😁
Ispijajući kavu naslušah se nekih , „glasina“ , ili možda istine o namjerama većinske ( ima 51% dionica) vlasnice i predsjednice nadzornog odbora kafića, gospođe @Sunasce … kako će uskoro zaposliti nove djelatnice i djelatnike . Prilikom izbora djelatnika, odlučila je organizirati natječaj za radno mjesto te oformiti žiri od mudrih i istaknutih članova foruma ( navodno planira uključiti i moderatore i administratore ) … sve u cilju što kvalitetnijeg i stručnijeg odabira djelatnica i djelatnika za rad .
Navodno u pozivnicama koje dijeli žiriju traži da se suzdrže od emocija prilikom predstavljanja kandidata i da ne reagiraju kao ovaj član žirija sa slike 😃
E sad jel to istina ne znam 😉

Razina korisnika 7
Bedž +3
Sve su ti to laži i obmane. Još davnih dana u začetku kafića uspostavljeni su uvjeti rada u kafiću. Jedini važeći je iznimna motiviranost koja se iskazuje aktualnom slikom u životopisu. Potreba za ikakvim žirijem je suvišna. Žao mi do neba što nisam to negdje sačuvala :D
Ovako nekako su izgledali predlošci uvjeta.


Bok ekipa, evo ja sam vam nova pa da vam se javim/predstavim. :)

Nadam se da ćemo se puno družiti, trudit ću se maximalno pomoći "preskačući" inbox...
Razina korisnika 5
Bok @A1_Lana ,
Dobrodošla 😎
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dobrodošla @A1_Lana . Vidim, upoznata si sa problematikom foruma. 😂
Dobrodošla @A1_Lana . Vidim, upoznata si sa problematikom foruma. 😂

Netko mi je šapnuo! 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dobrodošla Lana, što više ekipe to bolje 😃
Razina korisnika 3
Pozdrav svima. Naletila sam da okrenemo jednu rudnu osvježavajućeg pića prije nego se prebacimo na čajeve, vruće čokolade, kratke i ljute... https://gph.is/1c7IJXX
Razina korisnika 5
Ufff… @A1_Sanja , lijepo i slikovito ovo na gif slici ..samo me malo prošla „jeza“ kad vidjeh kako žestoko može gristi s ta dva gornja zubića 😗 …. Mislim gristi led naravno 😄😎
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije me baš privuklo 😃 već nekih tjedan dana sam na toplim napicima, iako po danu i dalje traje bablje ljeto, sunce, more... Al u iščekivanju zime i blagdana ipak preferiram lagano prebacivanje na čajeve, kave, čokolade... 😃
Razina korisnika 3
Još mi se hladna piva pije, znači u Zagrebu je još proljetkasto 😃 Čini mi se ipak da neće još dugo.
Ima i zima svoje čari, ali ono što me kod nje užasava, odnosno što mi je baaaaš mrsko...je ranojutarnji, prvi izlazak u danu, od doma, iz toplog stanaa u hladnu grubu stvarnost 😃 Kako se ugrijem i ta stvarnost postane znatno manje gadna...ali treba svaki dan to proživjet 😃 Zvučim malo razmaženo...znam ali bar se ovdje ne moram skrivat samo iza svojih vrlina 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ufff… @A1_Sanja , lijepo i slikovito ovo na gif slici ..samo me malo prošla „jeza“ kad vidjeh kako žestoko može gristi s ta dva gornja zubića 😗 …. Mislim gristi led naravno 😄😎

Kolega, ja stvarno ne znam zašto tvoj nick uvijek pročitam kao "napaljen"... 😃 😃 😃
Razina korisnika 3
gogsy1975 ni meni nije jasno. Pogotovo kad razjaren ovako nedvosmisleno nešto napiše 😃 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ova strana teme je puna erotskog naboja pa ga ponjelo. Sa coolerskim smajlicem, naravno... :D

@A1_Sanja - pazi što pišeš, post-aš pa čak i pomisliš jer ipak je sad "heštegNoviOblikŽivota" 😃
Razina korisnika 3
Ova strana teme je puna erotskog naboja pa ga ponjelo. Sa coolerskim smajlicem, naravno... :D

@A1_Sanja - pazi što pišeš, post-aš pa čak i pomisliš jer ipak je sad "heštegNoviOblikŽivota" :D


gogsy1975 ok, sad sve što krenem pisati ima neko čudno značenje 😃 😃 Molim jedan čaj za ovaj stol, za koncentraciju..kako je krenulo možda će mi i kokice trebat 😃
Razina korisnika 5

Ufff… @A1_Sanja , lijepo i slikovito ovo na gif slici ..samo me malo prošla „jeza“ kad vidjeh kako žestoko može gristi s ta dva gornja zubića 😗 …. Mislim gristi led naravno 😄😎Kolega, ja stvarno ne znam zašto tvoj nick uvijek pročitam kao "napaljen"... 😃 😃 :D

Kolega, ja zbilja ne bih znao zašto je to tako …. Mogu samo nagađati .. možda brkaš slova ili ti titra monitor pa iskrivljuje slova , također možda zato što sudiš po sebi …..😃😅
Možda zbog moga zadnjeg posta ( gdje sam samo primijetio da postoji opasnost da ozlijedi „zubiće“ i naglasih to čisto iz mjera sigurnosti 😆 ), ma ima toga ne bih želio nagađati …. Tko će ga znati

Ma iskreno kolega mišljenja sam da nije zgoreg malo se našaliti uvjek ako je moguče , ako pri tome nikoga ne vrijeđamo niti smo prosti .😀

Siguran sam da dijeliš moje mišljenje ( bar sam takav zaključak stekao čitajući tvoje postove )
Razina korisnika 5
gogsy1975 ni meni nije jasno. Pogotovo kad razjaren ovako nedvosmisleno nešto napiše 😃 :D

Bila je šala ... zbilja mi nije namjera bila vrijeđati ..siguran sam da ti razumiješ i da se ne ljutiš ... jednostavno si ne mogu pomiči ako vidim priliku da malo " podbodem"😆
Razina korisnika 5
E da kad si tu Sanja ..do kad ću ja biti " probio led s jednim postom " ... može li bar " probio led s 2 posta" 😎
Razina korisnika 7
Bedž +3
@razjaren - ma lega, sve 5. Nisam tu. 😃
Razina korisnika 3
E da kad si tu Sanja ..do kad ću ja biti " probio led s jednim postom " ... može li bar " probio led s 2 posta" 😎
@razjaren očekivali smo puno od tebe, ali eto.... ispunio si očekivanja 😃 😃 i dalje očekujemo puno.. ;)

gogsy1975 ni meni nije jasno. Pogotovo kad razjaren ovako nedvosmisleno nešto napiše 😃 :D
.. za ovo ranije, naravno da je šala, sumLJam da je itko od nas drugačije shvatio

Bila je šala ... zbilja mi nije namjera bila vrijeđati ..siguran sam da ti razumiješ i da se ne ljutiš ... jednostavno si ne mogu pomiči ako vidim priliku da malo " podbodem"😆
Razina korisnika 5

@razjaren očekivali smo puno od tebe, ali eto.... ispunio si očekivanja 😃 😃 i dalje očekujemo puno.. ;)


A jel ..... popravim se valjda 😀😀
Razina korisnika 3

A jel ..... popravim se valjda 😀😀


Samo razjareno i dalje 😃 😃 👌
Razina korisnika 5
Osvojili su naši dečki Davis Cup ... prvaci smo svijeta
Bravo naši... čestitam

Ovo nam je drugi naslov pa je prilika da se malo podsjetimo kako su našim reprezentativcima (onim starijim iz 2005 godine) spremili malu " spačku"
skrivenom kamerom ... evo pa tko želi da se malo podsjetimo kako su reagirali ne znajući da ih se snima . misleći kako ih poznati pjesnik želi počastiti svojim stihovima napisanim samo za njih. ... Skrivena kamera za naše reprezentativce u tenisu
Razina korisnika 3
Jutro forumaši. Moram priznati da ste mi vi uvijek bili omiljeni korisnici odnosno sugovornici. Kad kažem korisnici, govorim to iz svoje perspektive, da se dalje ne objašnjavam 🙂 Ovo mi je zadnji dan da se družim s vama, barem službeno. Sigurno ću još navratiti pod kojim imenom, u koje teme, s kojim stavom, tek ćemo otkriti ( i vi i ja :D). Iako se nadam da ova promjena za mene donosi samo prednosti, moram priznati da mi neke stvari teže padaju. Kao i oproštaj od vas. Osobno sam iskrena, što će vjerujem svi moji kolege moći potvrditi 😃 zbog čega mi je osobno bila najprirodnija komunikacija s vama, jer ste iskreni, realni, pametni, snalažljivi...sve što i mi želimo i trudimo se biti. Doista ste nam desna ruka na koju se i sami rado volimo osloniti, barem sam ja.

Zato vas pozdravljam, kad ne možemo uživo, rado bi da nazdravimo virtualno. Molim sve koji nemaju opravdan razlog za ne konzumiranje alkohola dignite ljute čašice i nazdravite. Forumu, cijeloj ovoj zajednici, seb,i a na kraju i nama i meni za sreću.
* Od onih koji su nazdravili čajem ili bezalkoholnim pićem, obavezan je kratak govor ;)

Pozdrav moji forumaši

Odgovori