Čemu prepucavanja između A1 i HT-a?

  • 7 September 2019
  • 12 odgovora
  • 1652 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš
  • 87 odgovora
Znači, kao da su buntovni tinejdžeri zaposleni u marketinškom timu.

Odgovora 12

Razina korisnika 7
Bedž +3
Imao si konkretno neki slučaj?
Razina korisnika 2
Ne već samo dajem komentar. Nisam također siguran da HT ima forum.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Da bi nešto komentirao moraš imati određen razlog ili slučaj, ovo spada u trač temu. HT naravno nema forum, dovoljno im je pljuvanja po društvenim mrežama. 😃
Razina korisnika 2
Hm, pa sad trač? Više rasprava,traženje razloga.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Naravno ali nisi naveo tko se prepucava, gdje se prepucava, koji marketinški tim? 🙂
Razina korisnika 2
Ugh, mislio sam da je očito, mislio sam na reklame i poštede itd. " Mi smo najbolja mreža, ne mi smo, ne ovi su dokazali da smo mi!"
Razina korisnika 6
Bedž +6
Svako svoga konja hvali, pa prepucavaju se i Aple i Samsung. Zaboravio si spomenuti telce 😂
Razina korisnika 2
@nickno kaj I Tele2? Nisam vidio mjesecima njihovu reklamu. Doduše, ni ne gledam tv haha.
@nickno ili Coca-Cola i Pepsi 🙄😅
Svako svoga konja hvali, pa prepucavaju se i Aple i Samsung. Zaboravio si spomenuti telce 😂

@Adem Marketinškog "takmičenja" je i od kada je samog marketinga. Ništa čudno.
Ugh, mislio sam da je očito, mislio sam na reklame i poštede itd. " Mi smo najbolja mreža, ne mi smo, ne ovi su dokazali da smo mi!"


Također je i za primijetiti da je kod nas naveden P3 certifikat, kod njih Ookla. Dalje ne bih komentirao 🤐
Razina korisnika 2
Nemam blage ni što ijedan od tih certifikata znači. @A1_Hrvoje
Razina korisnika 6
Bedž +6
@Adem , telci fakat nemaju više onu ovcu otkad ih je kupio vlasnik Nove TV i N1 televizije, a čini mi se da uskoro neće imati ni ime 😂
Razina korisnika 2
@nickno vau nisam znao za tu kupnju. 😮

Odgovori