Riješeno

Youtube

• 4 June 2021
  • 9 odgovora
  • 161 pregled

• Forum rekreativac
  • 23 odgovora

Pozdrav može li mi netko reći da li se može gledati Youtube i ako nemamo smart TVkad se intalira tv prijamnik od A1?

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 5 June 2021, 23:45

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 3
Bedž

Prijamnik je samo receiver, tj. služi za gledanje TV kanala, nema podrške za Youtube.

Ok hvala

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @pet22, od sada je na tvom TV sučelju dostupan YouTube i YouTube Kids te Amazon Prime Video. Ako imaš novu MOZAIK  kabelsku fiksnu ponudu :)

Imam kabelsku fiksnu ponudu Internet tel,televizija,ali nemam mobitel povezan u MOZAIKjel to znači da nemam youtube?

Razina korisnika 3
Bedž

Ako ti mobitel nije povezan sa internetom naravno da na njemu nećeš imati Youtube.

Razina korisnika 1
Bedž +1

@pet22,

Pod MOZAIK-om se misli na frida ponudu. To znači da trebaš imati jedan od 3 osnovna paketa (Filmski, Obiteljski ili Sportski) i Super ili Turbo internet. Tada ćeš pod interaktivnim uslugama vidjeti Youtube. Paket ne mora biti grupiran sa nekom drugom uslugom da bi mogao gledati Youtube. :relaxed:

Lijepi pozdrav.

Da imam

@pet22,

Pod MOZAIK-om se misli na frida ponudu. To znači da trebaš imati jedan od 3 osnovna paketa (Filmski, Obiteljski ili Sportski) i Super ili Turbo internet. Tada ćeš pod interaktivnim uslugama vidjeti Youtube. Paket ne mora biti grupiran sa nekom drugom uslugom da bi mogao gledati Youtube. :relaxed:

Lijepi pozdrav.

Da tek sam ugovorio novu uslugu,super internet,tv,tel i osnovni sportski paket,tehničar će doći instalirati za tjedan dana.Znači imam Youtube.Hvala puno

Razina korisnika 1
Bedž +1

Tako je, uživaj. 🙂

Ja ipak mislim da trebaš imati smart TV. Ja imam problem s Prime videom, uspio sam se povezati na svoj račun ali kada sam pokušao gledati bilo koji film - greška. danas sam izgubio dva sata u telefonskom razgovoru sa službenicom amazon prime videa i svejedno ništa nije uspjelo pa smo oboje zaključili da je vrlo vjerojatno razlog što tv prijemnik nije smart. Napomena, uređaj od A1 je uredno registriran.

Odgovori