Signal

  • 16 November 2021
  • 7 odgovora
  • 591 pregled

Pa ljudi šta je s ovim A1 signalom?Jako razočaran..bio u Tcom-u točnije Simpa i ovo je strašno..u Zaprešiću točnije Šibicama u Konzumu me prebaci na edge i nemrem niš napravit..nit ući u bilo kakvu aplikaciju...mislim da će bit la pa pa od vas..Niste uopće za preporuku 👎


Odgovora 7

Nema do 5g :joy:

Razina korisnika 6
Bedž +6
  • nickno

  • Peviše zračiš energijom. Hmmm, a kažu da 5G zrači….:grin:

Ja kad se želim "sakrit" od Googlea, sam legnem na mobitel  i "nestanem" 🤫😛🤣

Razina korisnika 7
Bedž +4
  • nickno

  • Peviše zračiš energijom. Hmmm, a kažu da 5G zrači….:grin:

Razina korisnika 6
Bedž +6

(a onda su tu uvijek i podzemne garaže, podrumi, atomska skloništa i šahtovi dizala gdje nitko nema signala xD). 

Eee, meni se zna desiti da zaspim s mobitelom u ruci, pa kad se probudim,fino nađem mobitel ispod sebe i naravno- bez signala je, koji god mobitel imala, pa i ovaj zadnji-S21 Ultra je par puta ostal bez signala kad sam ga poklopila svojim tijelom 😷😛🤣🤣🤣🤣🤣

Ma i doma mi zna biti loš,i na poslu(Črnomorec)..ma otpočetka nisqm zadovoljan.S konja prešao na magarca

Probaj testirat u drugom mobu karticu, ponekad moze biti i do moba

Ma i doma mi zna biti loš,i na poslu(Črnomorec)..ma otpočetka nisqm zadovoljan.S konja prešao na magarca

Razina korisnika 4
Bedž +3

A inače na drugim lokacijama sve ok? Onda je jednostavno na tom mjestu loš signal i nemaš kaj puno (operatori vole koristiti onaj termin mikrolokacija).

Imam i HT-ov i A1 broj, na nekim mjestima jedni imaju lošu pokrivenost, na nekim mjestima drugi (a onda su tu uvijek i podzemne garaže, podrumi, atomska skloništa i šahtovi dizala gdje nitko nema signala xD). Koji ti je bolji ovisi dobrim dijelom i o tome gdje se krećeš. To je pogotovo izraženo u nekim velikim poslovnim prostorima ako su vlasnici prostora dogovorili/dozvolili jednom operatoru postavljanje nekakvih repeatera, a drugima ne.

Odgovori