Riješeno

samsung a52s

  • 14 February 2022
  • 5 odgovora
  • 929 pregleda

Mišljenje o samsung a52s kao korisnik bonova htio bi se prebacit na pretplatu isplati li se jednokratno platiti za njega oko 2000kn plus onda samo tarifa nekih 189kn s time da imam ljude u mozaik pa bi to bilo 159

 

icon

Najbolji odgovor od pero1985 14 February 2022, 23:46

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 2
Bedž +2

Mobitel je ok . ima dobrzu kameru Moorija i ram memorija je neki prosječni standard. Zamjerka je to što mobitel ima dvije sim kartice  ali nema 2 utora već možeš imat samo jednu sim karticu dok za drugu biraš očeš li staviti sm katricu ili memorisku sd karticu

Razina korisnika 6
Bedž +6

Samo ne znam gdje si ti vidio da ćeš platiti samo oko 2000 kn. Koliko vidim, na A1 webshopu mobitel košta 9kn+105kn/24 mj=2.520 kn odjednom minus 100 kn popusta ako ne kupiš na rate, a 500 kn popusta daju samo za produljenje ugovora. A ti si na bonovima?

Samo ne znam gdje si ti vidio da ćeš platiti samo oko 2000 kn. Koliko vidim, na A1 webshopu mobitel košta 9kn+105kn/24 mj=2.520 kn odjednom minus 100 kn popusta ako ne kupiš na rate, a 500 kn popusta daju samo za produljenje ugovora. A ti si na bonovima?

Da sa bonova bi htio na pretplatu 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Samsungom (za više para od kineza) teško da možeš pogriješiti u srednjoj klasi mobitela ali uzmi u obzir da za 2500 kuna (9 kn jednokratno + 105 kn /24) možeš naći i u slobodnoj prodaji pa razvuć na rate. Pitanje je koliko zaista imaš potrebu za 189 ili nešto manje kuna Savršene tarife u mozaiku ako uzmeš u obzir da je još uvijek 5g signal  dostupan samo na papiru i u reklamama.

Isti taj mobitel imamo ja i moja sestra moj je na popravku vec drugi put a mora i njen a kupljen je u 10 mjesec

Odgovori