Riješeno

Mogu li ako sam blokiran uzeti pretplatu bez ugovorne obaveze

  • 19 February 2023
  • 12 odgovora
  • 243 pregleda

Mogu li ako sam blokiran uzeti pretplatu bez ugovorne obaveze

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 21 February 2023, 23:49

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 2
Bedž +2

kolikoja znam  ne možeš jer pretplate idu preko oiba što znači ako si blokiran to se vidi čim unesu oib u sustav

a istio tako mislim na nema pretplate bez ugovorene obaveze

 

Ok , hvala , a da li je Fleterica tarifa  , Flat internet bez obzira koliko interneta potrošio po 5G brzini ?

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

da. ako imaš unutar svoje tarife neograničen internet ondq je nebitno na kojem si signalu 3g 4g ili 5g. imaš neograničeno

jedino kad dosegneš 100gb prometa dobiješ sms poruku o obavijesti da možeš aktivirat opciju za surfanje po punoj brzini bez dodatne naknade odgovoriš da i nastavljaš koristiti sve normalno

Razina korisnika 2
Bedž +2

da nisam siguran kako stoje stvari kod fleterice  ali ja koristim tarifu savršena i kod mene je tako kako sam ti napisao

Ok , hvala 

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Drazen777 i @pero1985 pozdrav, Fleterica tarifa na bonove sadrži 1 TB (1024 GB) internet prometa i slobodno detalje vezano za Fleterica tarifu možete provjeriti u uvjetima korištenja na sljedećem linku https://bit.ly/3lNu3i6

Hvala puno 

Nadam se da mogu koristiti Hotspot pa da mogu i laptop koristiti ?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Možeš

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Drazen777 jesi aktivirao željenu tarifu na kraju? Uspio se spojiti? Ponudu na bonove svakako možeš ostvariti, a što se tiče pretplatničke tarife, ako imaš na OIB-u dug od ranije, nećeš moći ugovoriti ponudu ni sa ni bez ugovorne obveze.

Hvala Ivana 

Odgovori