Riješeno

mobitel na popravku

  • 10 May 2022
  • 2 odgovora
  • 236 pregleda

Produžila sam preplatu u 10 mjesec i uzela samsung s 52  i uzela još jednu preplatu i isti mobitel.mobitel mi je vec 2 put bio na popravku prvi put mi je mobitel bio misec dana na popravku a sada je vec misec ipo i otisla sam u a1 i pitala sta mi je sa mobitelom a oni su mi rekli da ce doc prid kraj tjedna i tako vec prošlo dva tjedna jedan mobitel je na poravku i tribat ce i drugi.. i dok mi je mobitel na poravku dali su mi zamjenski mobitel marke wiko sunny mobitel od 2015 godine koji je katastrofa koji je pre spor i očekivaju da netko sa takvim mobitelom može izdržati misec dana ja sam izdržala 2 dana i vratila im mobitel i kupila sebi novi žalosno je to da ja mobitel moram plaćati svaki misec 65 kn a da nemam mobitel i plaćati preplatu a signala nema i na to sam vam slala prigovore i ništa niste napravili.. 3 preplate imam u A1 i jedva čekam da isteknu da se prebacim na neku drugu mrežu jer je ovo sve sramota

icon

Najbolji odgovor od nickno 10 May 2022, 22:55

Pogledaj original

Odgovora 2

Zabuna mobitel je a52 i mobitel je katastrofa stalno troka stalno se gasi 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Toliko riječi, a nijedne zbog čega je mobitel uopće poslan na popravak…

Samsung A52s je jedan od najprodavanijih mobitela iz srednje klase, a definitivno Samsungov najprodavaniji mobitel prošle godine. Ja ne kažem da se ne može naletjeti na mobitel s greškom, ali na dva-e to moraš baš biti baksuz veliki.

Edit. Nisam načisto baš koji mobitel imaš. A52s ili A52 (pa si zabunom napisala s52). Nisu isti. Prvi je vrlo tražen, drugog kritiziraju.

Odgovori