brzina mobilnog interneta

  • 22 March 2023
  • 86 odgovora
  • 1891 pregled

  • Forum rekreativac početnik
  • 7 odgovora

brzina mobilnog interneta je katastrofa već 2 tjedna brzina 11 šta je problem nhjr mi jasno


Odgovora 86

Razina korisnika 2

Izvlačiš tekst iz cijelog konteksta ono što tebi odgovara. Oba gore navedena routera imaju A1 FW i vidi se po HW verziji da su od A1.  Bit svega da 5G Homebox limitiran je na 200Mbps i ne može ići 1Gbps kao što ti tvrdiš. To je bit svega

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne izvlačim ja ništa. 

A1 prodaje 5G internet i 5G Homebox na nepodržanim adresama. Pa još troduplo njih sa svojim 5G routerima i eto belaja na baznim kad krene torrentiranje,iptv-anje, gejmanje.. Dopustio je vađenje simica iz svojih routera. Dopustio je preopterećenje svojih baznih stanica. Pad brzina osjećaju svi.

A mjesečno od svojih korisnika fiksnih usluga uzima 20kn za unaprijeđenje 5G mreže.  

Razina korisnika 2

Ja ne osjećam nisam na A1

Razina korisnika 2

Koristio sam neko vrijeme 5G Homebox ali sam odustao baš zbog limita od 200Mbps.Ja sam koristio tu uslugu za razliku od tebe i dosta mojih kolega i dalje koriste pa znam. A ti ne koristiš niti si koristila 5G Homebox pa nije ni čudno što znaš samo kopiraj pa zalijepi i to ono što ti odgovara a nemaš blage veze o usluzi….. Tako da 5G Homebox je limitiran na 200Mbpa i ne može ići 1Gbps kao što ti tvrdiš i iznosiš dezinformacije. Informiraj se malo zovi SZK imaš razne chat usluge od A1 pa pitaj.. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

To još uvijek ne objašnjava ZAŠTO  A1 prodaje i 5G internet i 5G Homebox na NEPODRŽANIM adresama, a koje su se našle na njihovoj karti nedostupnosti, na koji način? Znaju to samo oni.

Za 5G Homebox uvjet je INDOR signal, a NEMA GA NIGDJE NI VANI, A KAMOLI UNUTRA!!

Nije onda problem zbrojiti 2+2 da bi se ustanovilo zbog čega su njihove bazne stanice PREOPTEREĆENE!! I samo po tom pitanju je bitan 5G Homebox na temi o BRZINI MOBILNOG INTERNETA NA MOBITELIMA!

Razina korisnika 2

Da u pravu si u krivoj temi to sve spominješ nije mi jasno zašto si uopće spomenula 5G Homebox, a u pitanju je brzina na mobitelu. Zovi SZK njihovu prodaju neka ti objasne što kako i zašto prodaju. Ti bi zbrojila 2+2 hahahahaha

Razina korisnika 6
Bedž +6

Eto i tko ne čita.  Pa još na početku sam spomenula da sam zvala SZK.

REKLI DA JE U PITANJU PREOPTEREĆENJE BAZNE STANICE NA KOJU SAM SPOJENA! REKLI I NEK ŠETAM PO NASELJU DA ULOVIM DRUGU BAZNU STANICU, PA SAM IM REKLA DA NE MISLIM U GLUHO DOBA NOĆI SJEDITI U PARKU!

A kad su već rekli na koju stanicu se spajam, onda mi vrag nije dal mira, pa sam išla provjeriti koje su usluge dostupne u blizini te stanice.

I POJAVIL SE 5G HOMEBOX, A 5G MREŽE NIGDJE U KRUG 10 KILOMETARA!

A onda sam našla to što sam našla na raznim forumima.

1.da SZK preporuča prijavljivanje LAŽNIH (susjedovih) adresa za dobivanje i instalaciju 5G INTERNETA. 

2. Pa sam našla da se tako dobije i 5G HOMEBOX.

3. Pa sam našla i brzine KOJE SU STAVILI DRUGI FORUMAŠI, na drugim forumima.

4. Pa sam našla i brzine SAVRŠENE...1Gbps U MAKSIMIRU (valjda i životinje surfaju)

5.pa si uletio ti i saga s 5G Homeboxom, koji s ovom temom ima veze jedino po točki 1 i 2, a koje se odnise na preopterećenje baznih stanica

Razina korisnika 2

Bitno da smo riješili da je 5G hombox tarifa limitirana na 200Mbps i ne može  ići 1Gbps kao što si tvrdila.

Razina korisnika 6
Bedž +6

(^^)d o.o.o...čitala ja čitala...čitala.f(^_^):-p

Razina korisnika 2

?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne smim više spomenut A1 Homebox, Google mi počel spamat gmail sa oglasom 🤣

 

Odgovori