Riješeno

VIP naknada za mrežu..

  • 14 July 2018
  • 1 odgovor
  • 3144 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš početnik
  • 40 odgovora
ima li informacija kakvih sto oko naknade za mrežu, onih 10 kuna sto se naplačuju..jer sada vidim da TELE 2 ne naplaćuje naknadu za pristup mreži to je prvo pitanje..

Drugo zanima me ima li sto novoga sa dodatnim prometom jer sada je samo ljetna opcija 120 GB za 120 KN..kod tele2 ima bezbroj za 169 kuna, samo je pitanje jačine mreze izmedju tele2 i vip.a, te jakost signala stabilnost mreze.dosta je tu parametara koje neku mrezu cine zanimljivom osim cijene koju svi na kraju gledamo da je razlika neka manja na krajnjem racunu..

Treće da li se planira 2018 nadogradnja androida na 8.0 imam Samsung S6, te gdje sam citao da ne planiraju a neki kako da bude nesto od novih azuriranja..

I uskoro mi istjeće pretplata, imam sada će skoro 4 godine Samsung S6, sluzio je dobro, je na kraju baterija je oslabila, samo se jednom sam od sebe ugasio, nikada pao i imao je u par navrata problem sa zvukom da je bio sum..sve ostalo nijedne greške koja bi bila da se kaze da nesto ne stima...zanima me da li uzeti Samsung S9 ili čekati novi uređaj Samsung S10..

hvala..
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 14 July 2018, 11:14

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 7
Bedž +3
Naknada se i dalje uredno naplaćuje, ukinuto je bilo onih 5kn radijske frekvencije, al ovih 10kn i dalje naplaćuju. Nisam čula da će ukinut.

Za data promet sve je dostupno na netu, hoće li i kad biti promjena, tko zna. Vjerojatno ne bar dok traje ova ponuda za 120Gb.

Čisto sumnjam da će S6 dobiti Oreo. Začudilo me je i što su ga na S7 pustili (svakako pohvalno). S6 je ipak sad već četvrta generacija i iako je specifikacijski ok ne bi baš imalo marketinškog smisla.

Na tvom mjestu, ako ti je uređaj ok ja se ne bi žurila. Traži raskid i prijenos na bonove. Onda malo pregovaraj s VIPom i HTom, ne pristaj na cijenu bitno veću od onog što trenutno plaćaš i čekaj da se netko udostoji ponuditi ozbiljnu ponudu.

Odgovori