Riješeno

Sumnjivi sms s broja 868000

  • 22 December 2018
  • 6 odgovora
  • 4017 pregleda

Dobio sam ovakvu poruku:

Dobrodosli u MiniGames. Cijena usluge je HRK 12. Za deaktivaciju posaljite STOP na 868000, za potvrdu posaljite DA


Nikad se nisam prijavio na taj MiniGames niti me to zanima. Na sms nisam odgovarao, ali me isto zanima hoče li mi mozda biti uračunati nekakvi troškovi.
Je li još netko dobio ovakvu poruku?
icon

Najbolji odgovor od A1_Petra 26 December 2018, 10:52

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 6
Bedž +4
Možda je netko prilikom registracije krivo upisao tvoj broj. Moj savjet je ne odgovarati na poruku, a ukoliko nastave stizati, samo odgovori sa STOP
Razina korisnika 6
Bedž +6
Odmah odgovori sa STOP, jer će ti inače i dalje stizati poruke. Da nisi negdje na nekom webu upisao svoj broj mobitela?
Razina korisnika 6
Bedž +6
Taj broj je i inače poznat po naplati nepostojećih aktivacija, prijavi A1 i Hakomu
Razina korisnika 1
Bedž +1
Jordan, svakako pošalji STOP kako su te kolege forumaši uputili. Ako bi poruke i dalje stizale te ako primijetiš potrošnju na računu, slobodno se javi u službu za korisnike kako bi kolege detaljnije provjerili.
I ja sam dobila taj sms 10.12. I nisam odreagirala i kad mi je dosao ispis naplaceno mi je 4 puta 12 kuna za nesto sto nisam aktivirala ni koristila! Tek sad sam poslala stop pa se bojim da ce ista stvar biti za 01. I 02. Mjesec. Poludit cu!
Traži refundaciju troškova od A1, to je njihov propust.

Odgovori