Riješeno

racuni

  • 15 October 2019
  • 5 odgovora
  • 3878 pregleda

Nejasno dobivam racune. Bio kao racun dobila 900 i nesto. U subotu platila 620 i nesto . I danas me iskljucili. Totalno sve. Ijos danas dobim poštu račun 1600 kn zaokružim. Zvala sluzbu za kornike. Prvo mi kaze da dugujem 900 i nest pa 600 i nest. Onda pa platili ste 620 i nest i minus 900 i nest vam je 280 i nest. Ha?????????? 

Iskljucena i jos imam danas racun od 1600 zaokruzim ?!!!

icon

Najbolji odgovor od A1_Filip 16 October 2019, 13:36

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3

Računi su jasno napisani a što si od toga platila, to samo ti znaš. ;) Ako je cilj ove teme da si isključena a platila si u subotu, onda znaj da mora proći par dana da uplata bude vidljiva i da se proknjiži a sve ovisi na koji si način uplatila.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Claudi pozdrav. 

 

Ovo je i meni dosta nejasno :thinking:  Kolege iz odjela službe za korisnike mogu pomoći pri detaljnoj provjeri svih plaćenih i neplaćenih računa pa preporučujem da se uputi poziv na broj 0800 091 091. 

Jesam. Ali kolegica vasa kaze mi prvo 900 i nesto.. pa 600 i nesto.. pa kaze platili ste 600 i nesto pa sad je oko 280 i nesto. I na kraju se nist nezna. I dobim za sat vremena od toga kasnije poštu od A1 opomena cca. 1600 kn. :-O ???? 

Platila u subotu direkt u poslovnici

Razina korisnika 2
Bedž +2

U redu, možeš li nam se onda obratiti u inbox ovdje da s naše strane provjerimo o čemu se točno radilo?

Odgovori