Riješeno

Promjena korisnika

  • 2 December 2018
  • 5 odgovora
  • 1032 pregleda

Pozdrav!
Zanima me jel znate koliko košta promjena korisnika, budući da ovaj broj imam od malena, znači već 13-14 godina, broj se pisao na mamu jer sam bila mala i nakon sto sam napunila 18 godina nikad nismo isli promijeniti korisnika. Zanima me koliko košta promjena vlasnika broja (mobitel je na bonove, ne pretplati) i jel moguće da to sama obavim jer nismo u istim gradovima više i nezgodno mi je putovati kod roditelja u grad samo da promijenimo vlasnika broja.
icon

Najbolji odgovor od relativity 2 December 2018, 22:02

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 6
Bedž +4
Promjena vlasnika broja je besplatna, ali mislim da morate oboje skupa otići na prodajno mjesto kako bi se to rješilo.

Možda ukoliko bi se prebacila na pretplatu nećeš trebat mamu nego će samo promjenit podatke o vlasniku broja.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Meni su htjeli naplatiti 100 kn za promjenu platežne osobe, prvo pitaj u poslovnici, ako je je badava mjenjaj a ako nije a nedaš im neku kunu može mama prebaciti na bonove pa onda opet ti uzmeš pretplatu (naravno ako nema ugovorne obveze).
Ma ja sam vec na bonovima jako dugo, znaci nema platezne osobe jer nisam na tarifi, ali bi prebacila vlasnika broja s mame na mene tako da si ja mogu prebaciti broj u drugu mrezu.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Bon prebacuješ u drugu mrežu bez problema.
e super hvala puno, samo mi je bitno da prebacim broj sa mame na sebe pa da onda ja mogu taj broj prebaciti u drugu mrezu

Odgovori