Riješeno

Prelazak u drugu mrežu

  • 1 September 2018
  • 4 odgovora
  • 4483 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
..dan,pitanje ugovor koji imam kod Vas za telefon ističe mi negdje 28.10.,prebacio bih broj recimo u Tomato,kad to mogu,moram li čekati baš taj datum ili to mogu napraviti i ranije,dali vama onda šta plačam...objasnite mi sve,lijepo prosim,hvala:8
icon

Najbolji odgovor od A1_Sanja 3 September 2018, 14:36

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Na dan isteka ugovorne obveze zatražiš skidanje na vip bonove i inzistiraš da to bude napravljeno u roku 24 sata (zakon ih obvezuje ali znaju često nabaciti grbu kako bi dobili pare za novi mjesec). Uplatiš neku simboličnu svotu na bon (ili uzmeš neku najmanju bon tarifu) i odeš u tomato, čisto da imaš nešto na bonu dok te ne prebace. Ako zatražiš ranije, platiš penale. Ako ne prebaciš na bonove, računa ti se novi dani pretplate, zato je bitno da prebaciš na dan isteka i budeš uporan.
Na dan isteka ugovorne obveze zatražiš skidanje na vip bonove i inzistiraš da to bude napravljeno u roku 24 sata (zakon ih obvezuje ali znaju često nabaciti grbu kako bi dobili pare za novi mjesec). Uplatiš neku simboličnu svotu na bon (ili uzmeš neku najmanju bon tarifu) i odeš u tomato, čisto da imaš nešto na bonu dok te ne prebace. Ako zatražiš ranije, platiš penale. Ako ne prebaciš na bonove, računa ti se novi dani pretplate, zato je bitno da prebaciš na dan isteka i budeš uporan.


onooo.kad imađ posla sa ....a tomato sestrinska firma ....pa gdje mi živimo...nažalost čisti balkanizam;)
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa prelazak u "drugu" mrežu potraje koji dan a bezveze je da ti idu novi dani pretplate jer su vjerojatno nakon isteka UO skinuti popusti i tarifa koju si imao je u punom iznosu. Bolje na bon pa nešto sitno koliko trebaš dok te ne prabace. ;)

Aha... da vidiš kad zvoni tehničar za fiksne pa kaže "Bnet" a ja kažem trebam vipnet... kaže on, to je sve isto, pokupi "bnet" opremu i donese vip... a router isti, tv receiver sa drugim logom, kabel isti... no tako je kako je... 😃
Razina korisnika 3
zacko pozdrav. Možeš zatražiti prijenos nor. 4 radna dana prije isteka ugovorne obveze (rok za prijenos nakon zaprimljenog pravovaljanog zahtjeva). Prelazak na drugog operatera također se tretira kao raskid. U slučaju da se raskine prije datuma isteka, naplaćuje se preostala razlika na prvom sljedećem računu.

Odgovori