Google misli da sam robot ili spamer

  • 27 June 2019
  • 7 odgovora
  • 5088 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6
Ovo nije prvi put da Google neke Vipnetove IP adrese smatra SPAMERSKIM ili robotskim.

Naime, zbog problema sa baterijom danas sam vratila mobitel na tvorničke postavke i nakon što sam izgubila par sati na ponovno postavljanje mobitela, otvorila sam svoj browser i išla guglat A1 forum. Koji neugodnjak🤨 ,morala sam proći hrpu slika sa autima da dokažem Googleu da NISAM robot, pa me tek nakon provjere pustio da VIDIM rezultate svog traženja.

Što vi to delate,A1?Zašto Google misli da sam robot?

Odgovora 7

Razina korisnika 6
Bedž +6
Evo opet mi se to desilo, vipnetove IP adrese 95.168.xxx.xxx su SPAMERSKE!!! Tako misli Google, očitao je neuobičajen promet sa adrese koju mi je Vipnet dodijelio.PODUZMITE NEŠTO, JER JA NITI SAM SPAMER NITI SAM BOT!!!!

isto tako i kod mene 

javi se poruka da je u mreži nešto neobično odnosno Google je uočio neobičnu aktivnost na mojoj mreži.

koristim jedno računalo i dva Browsera. Da nije u njima greška? ili negdje drugdje.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa dobro A1, kaj vi to dopuštate da ljudi delaju na vašim IP adresama? Ili vas uopće nije briga kaj su većina vaših IP adresa na mnogim crnim listama i da obični ljudi poput mene ne mogu normalno surfati, a da me google ne zablokira jer misli da sam spamer ili robot?

Vaše adrese 95.xxx.xxx.xxx i 212.xxx.xxx.xxx su čisto spamersko zlo!!! Mene nije briga kaj vi dopuštate skidanje cijelog interneta raznim torentašima i sličnim spodobama, ali me je briga što zbog takvih zloupotrebaša pate obični surferi kao ja i 90% poštenih ljudi!!

Razina korisnika 4
Bedž +1

:grinning:  Torrentaši spodobe? Što misliš, zašto većina ima internet? Da bi uploadali svoje selfije?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Misliš fiksni internet? Pa tko pametan na mobilnom internetu ide skidati cijeli internet ili igrati PC zahtjevne igre? 😛

Razina korisnika 4
Bedž +1

Naravno, iako ima i onih koji stavljaju selfije i sa fiksnim internetom.

Ovo mi se događa kada pretražujem izravno iz preglednika (koristim Brave na mobitelu). Ako pretražujem na https://google.com/ncr nema bot provjere :)

Odgovori