antidepreisvi

  • 10 November 2020
  • 7 odgovora
  • 306 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora

Pozdrav pijem citalopram dva tj i imam mucnine i nemam apetit ruke mi se uzasno znoje,dali je to normalna nuspojava i koliko treba proc vremenski.Bila sam kod svog doktora i dao mi je paroxetin ali jos nisam presla na njeg jer imam strah da ce mi biti isto ko i od ovih tableta.


Odgovora 7

Razina korisnika 4
Bedž +1

WTF?

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Mala :drooling_face:  krivi Forum? Želimo ti brz oporavak, zar ne @Ord:thermometer_face:

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_IvanaM , pssst, 👀👁👀, ja mislim da Mala nije pogriješila forum, već je napisala šifriranu poruku..😝. Moja kristalna kugla za šifrirane poruke mi kaže da je Mala dobila koronu zbog HT 5G mreže, a kako je Zemlja ravna, ne može se sakriti s druge strane kugle od tih ravnih valova 🤪😛, pa je došla upozoriti sve nas korisnike A1 mreže kaj nas čeka kad i vi pustite 5G mrežu, jer određena 5G mreža djeluje samo na korisnike te mreže i ni na koje druge. 🤣😜🤭😷

Pozz ja se ispricavam usla sam u krivi forum mozete mi reci kako izbrisat poruke i izaci iz foruma hvala.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Morat ćeš poslati privatnu poruku Adminu, jedino te on može "zbrisati".

Ti si se vjerojatno željela registrirati na forum.hr, pa nisi vidjela da ispred piše a1, i došla si na forum A1 mreže, koja s tvojim problemom baš i nema veze.

No svejedno ti mi svi želimo brzo ozdravljenje i oporavak, kak je i @A1_IvanaM  napisala

Bedž +3

@Mala  javi nam se OVDJE kako bi obrisali profil. :sweat_smile:  Želimo ti brz oporavak. :hugging:

 

 

Odgovori