AMIS - MOBIA?

  • 27 October 2017
  • 4 odgovora
  • 2222 pregleda

Nadam se da neće sve bolji VIP ukinuti odličnu aplikaciju amis-mobia sa aplikacijom vip za van. Ima li netko saznanja kako odjaviti uređaj,
koji je neispravan sa amis-mobije, budući da je nemoguće pristupiti preko korisničkih stranice toj aplikaciji. Bok svima.

Odgovora 4

Razina korisnika 4
Hej @mbruncek :)
S prijelazom na Vipove usluge korisnici su dobili mogućnost korištenja Vip NOW usluge, za koju mislim da će ti se svidjeti :)
Što se odjave uređaja tiče, slobodno se obrati Tehničkoj podršci na broj 0800 50 20 10.
Je, je usluga Vip NOW je super. Samo što podržava samo 2 uređaja! A kod Amisa je bilo moguće 5! Matematički 5 je više od 2! Bok.
Dobio sam obavijest na kućnu adresu da se sa 1.1.2018.ukida mobia Tv ,ali da ne brinemo da ce se moći koristit usluga vip Now takodjer besplatno...Danas mi dojde račun na kojem stoji da mi se vip Now naplaćuje...???..Molim objasnjenje...
Razina korisnika 3
Dobio sam obavijest na kućnu adresu da se sa 1.1.2018.ukida mobia Tv ,ali da ne brinemo da ce se moći koristit usluga vip Now takodjer besplatno...Danas mi dojde račun na kojem stoji da mi se vip Now naplaćuje...???..Molim objasnjenje...

Bok,

javi mi plz podatke u INBOX pa ti pogledam o čemu je riječ.

Odgovori