Tutorial

Pregled i plaćanje računa putem Moj A1 aplikacije

  • 4 December 2019
  • 0 odgovora
  • 7658 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2

 

Pregled i plaćanje računa putem Moj A1 aplikacije

Pregledaj svoje račune i plati dok si rek’o keks.

 


 

Pregled računa za posljednjih 6 računa

 

  1. Za pregled računa klikni na karticu Računi i odmah možeš provjeriti preostali iznos za platiti i dodatno imaš opciju za plaćanje preostalog iznosa - klikom na Plati
     
  2. Za bolju kontrolu troškova u Moj A1 aplikaciji dostupan je grafički prikaz iznosa posljednjih 6 računa
     
  3. Popis 6 posljednjih računa nalazi se niže na kartici Računi i klikom na pojedini račun otvaraju se detaljnije informacije o odabranom računu i mogućnost plaćanja odabranog računa
     
  4. Nakon odabira pojedinog računa odmah je vidljiv iznos računa i opcija za plaćanja
     
  5. Račun u PDF formatu dostupan je nakon odabira pojedinog računa na listi posljednjih 6 računa

 

Plaćanja računa

 

  1. Nakon što si odabrao račun koji želiš platiti - klikni na Plati i odaberi način na koji želiš račun platiti
     
  2. Račun možeš platiti na sljedeće načine:
  • Plati karticom - mogućnost plaćanja računa karticama 
     
  • Prikaži barkod - odabirom ove opcije aplikacija će generirati barkod koji se može skenirati putem mobilnog bankarstva ili na prodajnom mjestu
     
  • Podaci za plaćanje - aplikacija generira podatke koji su potrebni za plaćanje računa 

 

Želiš znati više o računima? Klikni ovdje i saznaj sve što te zanima.

 


 

Označi niže koliko ti je ova tema pomogla da pronađeš odgovor na svoje pitanje i ostavi nam komentar ako imaš dodatno pitanje ili prijedlog :relaxed:
 

Preuzmi aplikaciju i provjeri sam što sve možeš:
 


0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori