Tutorial

Prati svoju potrošnju putem Moj A1 aplikacije

  • 4 December 2019
  • 0 odgovora
  • 1828 pregleda

Razina korisnika 2
Bedž +2


Prati svoju potrošnju putem Moj A1 aplikacije

 


Voliš znati gdje si? Jednostavno provjeri svoju potrošnju i koliko imaš jedinica.


 


 

Provjera jedinica iz tarife:

  1. Potrošnju možeš provjeriti na Moj A1 aplikaciji i to na naslovnici - kartici Moj A1
     
  2. U novom pregledu potrošnje pokazujemo koliko jedinica ti je još preostalo za bezbrižno surfanje i pričanje
     
  3. Imaš više linija? U gornjem lijevom kutu odaberi liniju kojom želiš upravljati. Kako bi imao uvid u sve brojeve koji glase na tvoj OIB, moraš imati aktivirana Upravljačka (master) prava. Upravljačka prava možeš aktivirati pozivom Službi za korisnike na broj 0800 091 091

 

Provjera potrošnje izvan tarife:
 

Naplaćen ti je neki iznos izvan tarife, a nisi siguran na što se odnosi? Je li parking, taxi ili neka druga vrsta potrošnje? Na kartici Moj A1, skrolaj malo niže do prikaza Potrošnja i provjeri o čemu se radi.

 

 

  • Iznos potrošnje kreira se u tekućem mjesecu na osnovu transakcija koje se naplaćuju jer nisu uključene u tarifni model ili plaćanja dodatnih usluga (npr. parking, kupnja bonova i sl.)
     
  • Detaljan prikaz transakcija možeš provjeriti klikom na Pregledaj detalje na kartici potrošnja izvan tarife
     
  • Iznos potrošnje je informativnog karaktera te se isti ne može koristiti kao osnova plaćanja računa
     
  • U navedeni iznos nisu uključene mjesečne naknade, PDV i svi ostvareni popusti
     

 

Označi niže koliko ti je ova tema pomogla da pronađeš odgovor na svoje pitanje i ostavi nam komentar ako imaš dodatno pitanje ili prijedlog :relaxed:

Preuzmi aplikaciju i provjeri sam što sve možeš:
 


0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori