Riješeno

ZTE Blade A5 2019 - spajanje na PC

  • 6 March 2020
  • 2 odgovora
  • 1367 pregleda

Imam ZTE Blade A5 2019 i nakon što sam napravio stotinjak slika skužim da ne znam prebaciti ih na PC :).

Spojim se USB kablom na PC i ne događa se ništa. Pronašao sam na internetu kako otključati developer mode (7 puta kliknuti tamo u “O telefonu” na dnu) i onda u tom modu ima USB konfiguracija i ima opcija da se podaci mogu prebacivati - ali opet ništa (resetirao sam sve).

Pa kako spojiti ZTE sa PC-om??? Ok mogao bi preko SD kartice, ali onda moram otvarati uređar a otvara se dosta teško ...

icon

Najbolji odgovor od A1_Mirna 10 March 2020, 16:57

Pogledaj original

Odgovora 2

Bedž +1

Bok @zoranos moguće da je problem do kabela ili utora jer bi svaki android uređaj trebalo lako povezati preko kabela, no prema osobnom iskustvu znam da mi određene kablove PC i/ili mobilni uređaj u tom trenutku prepoznaje, a neke ne prepoznaje, iako se baterija uređaja uredno puni. Razlog tome je što USB kabeli imaju različite brzine prijenosa i ne mogu svi prenositi datoteke.

Druga opcija koju bih ti preporučila je prebacivanje preko OneDrivea ili Google fotografija, a to bi ti možda bilo i jednostavnije jer se fotografije prenose automatizmom.

Da sa drugim USB kablom radi :). Interesantno sa tim sa kojim radi sporije se puni.

Odgovori