Riješeno

Zašto je razlika u pozivu prema pretplatniku i bonašu?

  • 10 March 2019
  • 8 odgovora
  • 3621 pregled

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Ja imam pretplatu i bez problema zovem A1 pretplatnika, a dok zovem A1 bonaša trebam čekati 30-60 sekundi ili je neuspjeli poziv....
icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 19 March 2019, 23:07

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 4
Bedž +3
@Remko1 Još uvijek ne vjerujem da je @profa385 otišao. 😫 😪
Razina korisnika 4
Bedž +4
@Anonymous, da ne citiram @gogsy1975, jesi li možda ovu poteškoću prijavio našoj Tehničkoj podršci? Opisano je svakako moguće provjeriti s tehničke strane, samo su nam potrebni podaci o brojevima i vremenu pozivanja.
@A1_IvanaM 😂😂 ne postoji nikakav anonymous , to je izbrisani profa385
Razina korisnika 4
Bedž +3
@Anonymous, da ne citiram @gogsy1975, jesi li možda ovu poteškoću prijavio našoj Tehničkoj podršci? Opisano je svakako moguće provjeriti s tehničke strane, samo su nam potrebni podaci o brojevima i vremenu pozivanja.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja sam bonaš i uredovno čekam da A1 preusmjeri poziv, pa tek onda čujem too-too. Eh, nekad smo mogli namjestiti muziku po želji dok drugi čekaju da se javimo 🙄
Pa da nevjerojatno. Ili ako su na istoj lokaciji ista stvar.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne vjerujem da prave razliku u pozivima, možebitno je bonaš na nekoj manje pokrivenoj mikrolokaciji pa ga signal traži. Jel kad zoveš tog istog bonaša dok je na drugoj lokaciji isto čekaš?.
Imam 2 pretplate i 2 na bonove i stvarno dali je to namjerno ili ne kužim... ma znam gogsy1975 ali rade izgleda namjerno neke čudne stvari to jest testiraju valjda naše živce.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Dovoljno si dugo na forumu da znaš odgovor koji ćeš dobiti za par dana a glasit će: "Molim te javi se u inbox sa svojim podacima kako bismo napravili detaljnu provjeru". 🙄

Odgovori