Riješeno

Xiaomi Mi 10T Pro-uključivanje Premium sms-a?

  • 6 January 2021
  • 55 odgovora
  • 6128 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 55

S mobitelom je došla aplikacija Poruke od googla a na njoj nema opcija sa premium , probao hrpu aplikacija za slanje sms-ova i nijedna nema postavke za uključivanje premium opcije. Znam da mi je isključen premium sms jer nedobivam obavijesti od banke a oni kažu da šalju i da neznaju u čemu je problem, napisaše mi ovo- “molimo Vas da u novom mobilnom uređaju u postavkama poruka provjerite da li je aktivirana VAS usluga ili na nekim uređajima se naziva sms usluge s dodatnom vrijednosti”. A ni to ne nađoh ni u jednoj aplikaciji za sms. Pročitah na jednome forumu da je izgleda greška u androidu 10. Sve što sam znao  sam pokušao i onda odlučih da probam ovdje.

Razina korisnika 6
Bedž +6

A koju aplikaciju za poruke koristiš? Onu koja je došla s mobitelom ili neku treću? Mislim da Premium sms možeš koristiti samo sa originalnom aplikacijom za poruke.

Pogledaj onda u postavkama za poruke, možda tamo imaš neku opciju koju moraš uključiti.

 

Jesi uopće probao poslati neku poruku na te kratke brojeve, npr.provjera stanja megabajta  slanjem ? na 13232 ako si bonaš, za pretplatnike ne znam. Ako ti odmah javi da poruka nije isporučena, tada ti je sms premium isključen. 

Jesi prošvrljao xda forumom u vezi tvog mobitela, možda tamo nađeš rješenje za svoj problem

A kada u postavkama upišem u tražilicu premium sms izbaci mi ovo, a nigdje opcije za uključi ili daj pristup…..

 

Hvala. Ali nema takve opcije na ovome mobu, našao sam to i na netu. Pretražih sve opcije ali te nema. Ovako je kod mene i pregledam sve i nema.

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Postavke>Aplikacije>tapneš tri točke gore desno da otvoriš meni, pa izabereš Poseban pristup i tamo ćeš naći i postavku za uključivanje Premium sms-a. Možeš namjestiti na "uvijek pitaj", "nikad",ili "stalno uključeno". Ja imam namješteno na "uvijek pitaj", jer sa "nikad" ne bih mogla slati ni primati poruke ni na 13232 od A1.

Tako je na s9+, a vjerujem da se android 9 ili 10 ne razlikuje puno i na ostalim mobitelima

 

Odgovori