Riješeno

Telefon mi neda da se ulogujem na google nalog

  • 7 October 2018
  • 1 odgovor
  • 655 pregleda

Dobar dan, bas danas ja sam vraio moj telefon na factory reset preko recovery moda(takodje da spomenem da je telefon bijo kupljen u vipu). Nakon sto sam ga vranio na fabrocko stanje, trazijo mi je koji jezik hocu, karticu da podesim i na koj wifi da se povezem. Naravno sve sam to uradijo, ali onda mi je trazio da se povezem na google nalog. Posto na email koji je telefon bijo povezan, nisam znao sifru, ukucao sam email sa mog racunara, ali nije hteo da prihvati. Sad ne znam sta da radim a nemogu da koristim telefon jer nigde nepise skip dugme.

Takodje ako je bitno moj telefon je Alcatel pixi 4 (5)
icon

Najbolji odgovor od razjaren 7 October 2018, 18:35

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 5
Dobar dan, bas danas ja sam vraio moj telefon na factory reset preko recovery moda(takodje da spomenem da je telefon bijo kupljen u vipu). Nakon sto sam ga vranio na fabrocko stanje, trazijo mi je koji jezik hocu, karticu da podesim i na koj wifi da se povezem. Naravno sve sam to uradijo, ali onda mi je trazio da se povezem na google nalog. Posto na email koji je telefon bijo povezan, nisam znao sifru, ukucao sam email sa mog racunara, ali nije hteo da prihvati. Sad ne znam sta da radim a nemogu da koristim telefon jer nigde nepise skip dugme.

Takodje ako je bitno moj telefon je Alcatel pixi 4 (5)


Prvo , to ti je zaštita koju je uveo Google i prije vračanja na tvorničke postavke moraš se odjaviti sa Google računa .. ako se ne odjaviš kad podižeš telefon nakon Factory Reseta ( radio ti to iz“ Recovery“ ili iz „ postavki vračanje na tvorničke postavke“ , isto ti dođe) moraš unijeti mail s kojim si bio prijavljen i lozinku istoga.
Drugo .. kako ne znaš koja je lozinka i koji je mail .. ako ne znaš lozinku znaš valjda koji je mail … sigurno si postavio neki pričuvni mail ili broj ili pitanja za oporavak toga maila . Tako možeš poništiti lozinku za taj račun na mobitelu i postaviti novu lozinku. Dakle stisneš zaboravljena lozinka i slijediš upute.
Treće : ako si kupio od nekoga ili dobio .. nazovi ga ( posjeti ili što li već ) i traži koji je mail i lozinku za račun koji se koristi na mobitelu.
Četvrto : ako je telefon tuđe vlasništvo ( nađen ili što li već ), vrati ga ili predaj na policiju kako te ne bi tražili po IMEI-u pa ćeš još i problema imati .

Odgovori