Riješeno

Strgani mobitel

  • 19 August 2019
  • 3 odgovora
  • 572 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Pao mi je mobitel na pod i ekran je prestao raditi, sada je skroz crn ali radi mu touchscreen, imam vazne stvari na mobitelu, jel ga moguce popraviti da sve ostane na mobu, i ne moze se izvaditi baterija.
icon

Najbolji odgovor od razjaren 19 August 2019, 12:13

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 5
Pao mi je mobitel na pod i ekran je prestao raditi, sada je skroz crn ali radi mu touchscreen, imam vazne stvari na mobitelu, jel ga moguce popraviti da sve ostane na mobu, i ne moze se izvaditi baterija.

Naravno da možeš sačuvati podatke. Kod promjene ekrana nije potrebito brisati ništa niti se gube podaci. Samo naglasi u servisu ( ili onome koji ti mijenja ekran da ne briše podatke )
Također možeš probati ( s obzirom da ti mobitel radi ) , spojiti kablom mobitel na laptop / Pc i prenijeti podatke ( kopirati ili premjestiti ) .. naravno ako ti je od prije uključen usb debugging.

Pao mi je mobitel na pod i ekran je prestao raditi, sada je skroz crn ali radi mu touchscreen, imam vazne stvari na mobitelu, jel ga moguce popraviti da sve ostane na mobu, i ne moze se izvaditi baterija.Naravno da možeš sačuvati podatke. Kod promjene ekrana nije potrebito brisati ništa niti se gube podaci. Samo naglasi u servisu ( ili onome koji ti mijenja ekran da ne briše podatke )
Također možeš probati ( s obzirom da ti mobitel radi ) , spojiti kablom mobitel na laptop / Pc i prenijeti podatke ( kopirati ili premjestiti ) .. naravno ako ti je od prije uključen usb debugging
Ai nije strgan ekran nego iznutra je otislo nesto, nije maticna jel kada je pao radio je normalno

Odgovori