Slucajna deinstalacija roma

  • 15 June 2020
  • 3 odgovora
  • 128 pregleda

Rootao sam svoj telefon. Sve je radilo super, kroz odin sam to napravio. Jucer sam htio unrootati zato sto mi vise nije bio potreban. Kliknuo sam za deinstalaciju aplikacije Magisk i onda se isao resetirati mobitel. Mislio sam da je sve u redu no onda sam usao u bootloop, Sve sam pokusao, nisam ukljucio usb debugging sto znaci da bez toga ne mogu flashati rom koji mi je bio na mobitelu kada sam ga kupio. Mobitel savrseno radi nije nista unisteno samo nemam nikakav rom na mobitelu i ne mogu preko usb flashati roma jer nisam ukljucio kada sam isao izbrisati magisk aplikaciju, jer sam mislio da ce sve proci bez problema, mene zanima jer ja sam sve pokusao, ako se moze kod vas u lokalnom a1 ducanu, to napraviti? Posto se vise razumije a1 radnici u to, nadam se da cete mi moci pomoci, opet, mobitel savrseno radi samo nemam rom i ostaje u bootloop. Da napomenem, vec sam napravio backup i restore system i boot, cak ni to nije radilo, sve sam probao, nadam se dobro odgovoru.


Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3

A1 centar ne radi takve stvari. Probaj sa stranice sammobile skinuti neki službeni firmware i flashati Odinom (tamo imaš upute step by step kako napraviti). Pretpostavljam da znaš da si root-om napravio problem za priznavanje eventualne garancije jer znali su zezati (ne znam kakvo je danas stanje). Ako ne uspiješ, pravac servis. Ne znam koja si lokacija ali ja sam recimo brzim servisom u Arena centru u ZG-u jako zadovoljan.

A1 centar ne radi takve stvari. Probaj sa stranice sammobile skinuti neki službeni firmware i flashati Odinom (tamo imaš upute step by step kako napraviti). Pretpostavljam da znaš da si root-om napravio problem za priznavanje eventualne garancije jer znali su zezati (ne znam kakvo je danas stanje). Ako ne uspiješ, pravac servis. Ne znam koja si lokacija ali ja sam recimo brzim servisom u Arena centru u ZG-u jako zadovoljan.

Hvala na savjetu, no na kraju sam uspio vratiti na tocni rom koji sam dobio sa mobitelom.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Jednom rootan mobitel-zauvijek rootan mobitel, bez obzira kaj si vratio originalan mob.

 

Ako misliš prodavati mobitel, bilo bi fer i korektno od tebe naglasiti da je mob rootan, jer danas će rijetki željeti kupiti rootan mobitel, kao prvo jer nemaju garanciju, kao drugo rootom postaju ranjivi na razne zloćudne prijetnje, a kao treće Google Pay, Samsung Pay, Samsung Health, Samsung Pass, razne aplikacije od banaka NE RADE na rootanim mobitelima!

Odgovori