Riješeno

Slanje Premium SMSa na iPhone-u

  • 20 November 2018
  • 11 odgovora
  • 3640 pregleda

Molim vas pomoci oko premium poruka,od kada sam presla ba iphone SE,jednostavno vise ne mogu slati poruke sa posebnom tarifom,kao parking,uplate donacija,itd imala sam neki broj hotoskopa 888999,ne mogu vise tu poruku poslati,probala sam sce sto mi je internet pokazao **5005*7672}kod itd medjutim bez rjesenja,gledala sam na mobu da nije neka blokada jednostavno ne znam sta napraviti!puno hvala na svakoj pomoci
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 21 November 2018, 23:10

Pogledaj original

Odgovora 11

Razina korisnika 7
Bedž +3
Blokirala si ih vjerojatno nehotice kad si prvi put ušla u poruke. Ajde u aplikaciju poruka i pod dopuštenja omogući premium sms - Always allow. Pisat će ti ono da mogu izazvat dodatne troškove, al to tako i treba bit.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne znam kako je točno prevedeno na hrvatski 😞 Ideš u opcije
- opcije aplikacija
- sve aplikacije
- nađeš poruke
- dopuštenja
i tamo "omogućiš uvijek" Premium SMS.
Iskreno ne znam jer radio je nestoo ba laptopu vjerojatno jer provjeravao sve,Ali ne Znam sta !samo odjednom kaze da je pob u mrezi ne u mobu,iskreno ne znam dal je tp to, jer je nisam uspjela naci ono sto ste naveli kas ste me vodili jer to nema na iphonu ne nalaZe se nigdje sms premium! Vidjet cemo kada me nazovu ih tehnicke sluzbe
zapravo nikada nisam imala problema sa tim porukama kod starog operatera zato mislim da je do moba jer sam promjenila mob !

hvala u svakom slucaju
Razina korisnika 7
Bedž +3
How do I activate premium SMS?
To enable Premium SMS
  1. From your Home screen, tap the Application screen icon.
  2. Tap Settings > Apps.
  3. Swipe to the All tab.
  4. Find and tap the Messaging app.
  5. Find and tap Permissions > Premium SMS, then tap Always allow.
Razina korisnika 7
Bedž +3
S obzirom da ti je mob na engleskom, ovo isto na hrvatskom ti neće puno značiti. Najbolje da odeš do centra ili nekog servisa pa ih zamoliš ili nekog tko dulje vrijeme koristi smartphone/iphone. Onom tko zna koristiti to će biti minuta posla. 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa ako je problem u mreži je li ti provjerio tvoju karticu? Možda je do nje...
Jeste probali vratit mob na tvorničke postavke. Možda to riješi problem 😕
Hvala puno na odg medjutim ja nemogu naci gdje je to,ne kuzim zapravo nista na tom telefonu!evo slike sta meni izadje pa mi recite dal je ti tu negdje

Ne uspjevam nista, jelnimate mozda na hr nesto jer probala sam kako se navodi na engleskom al jednostavno ne nalazim gdje ! Ili toga nema na mom mobitelu il ja nemorem nac
Ma ako mozete probajte mi dati upite na hr prebacila sam na nas jezik pa bi pokusala ,obzirom da dva tj necu uspjet do centra,a ako nista ne uspijem onda cu pocetkom 12 do centra,zvala sam i vas centar i sve al nista
hvala
lp
Postovani,hvala na podrsci i pomoci!
uspjela sam danas do Rijeke i odmah sam otisla do A1centra gdje je decko pogledao u cem se radi,i niti on nije uspio shvatiti u cemu je problem,sada mi uopce niti obicne poruke ne salje 😥ubiti nismo uspjeli shvatiti nista!pokazala sam mu sta ste mi napisali proceduru ali nije nista nasao,kaze da nije prob u mobitelu nego u mrezi,i poslao je na daljni uvid! Ne vjerujem da ce se ista rjesiti
hvala puno svejedno
lp
Evo nakon rjesenog problema da se javim sta je bilo i mozda nekome pomogne!! naime iphone je jedini mob u koji morate sami rucno unjeti Sms Number Center,svaki mob do sada je instalirao automatski medjutim kod mene nije bio to slucaj,kao da sama sebi saljem poruke!!Imate slikedeci kod za upisati rucno: **5005*7672*+385910401# to je od A1number center,i poslati poziv i odmah se instalira samo!! Eto hvala vam na svakoj pomoci u vezi tog problema bitno da je rjeseno!!
lp

Odgovori