Riješeno

SIM kartica i laptop

  • 3 August 2022
  • 4 odgovora
  • 1141 pregled

Upravo sam kupio A1 Internet SIM za opušteno surfanje, no problem je što nemam USB stick za spojiti SIM karticu s laptopom ili je ja ne znam izavno spojiti s laptopom. Pokušao sam je sad ubaciti kao dodatnu karticu u mobitel pa je koristiti preko Hot spota, no nisam siguran koju karticu koristim. Bojim se da se A1 ipak s nama malo poigrava :)

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 3 August 2022, 20:26

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3

Što bi se poigravao, nisi dobro proučio. :)

 

 

Ako stavljaš u mob kao drugu karticu, tu karticu moraś staviti kao podatkovnu karticu za internet i na njoj napraviti hotspot. Za laptop trebaš USB stick  a i prijenosni router su dodatne investicije. Tablet naravno mora biti sim a ne wifi varijanta.

Poštovani, nedavno sam kupio rabljeni iPhone 11 koji je navodno bio otvoren. Nažalost to nije slučaj i telefon je zaključan na A1. Zna li netko što mogu tamo raditi. Već sam pitao. Deblokada košta 150€. Jailbreak također ne radi jer više ne mogu staviti iOS 14.3 na svoj telefon. Postoje li druga rješenja za to?

 

Razina korisnika 7
Bedž +4
Poštovani, nedavno sam kupio rabljeni iPhone 11 koji je navodno bio otvoren. Nažalost to nije slučaj i telefon je zaključan na A1. Zna li netko što mogu tamo raditi. Već sam pitao. Deblokada košta 150€. Jailbreak također ne radi jer više ne mogu staviti iOS 14.3 na svoj telefon. Postoje li druga rješenja za to?

 

Postoji koristi A1 sim i radit će. 

Razina korisnika 4
Bedž +3

@forcemani 

Svi modeli koji su proizvedeni od svibnja 2015. godine pa nadalje, otključani su za korištenje. Nisam expert za iPhone, ali vidim da je iPhone 11 krenuo 2019. godine, tako da ne bi ni smio ni mogao biti zaključan.

Drugo, redovna cijena za otključavanje uređaja iznosi 65,82 EUR, barem u naših shopovima.

 

Odgovori