Riješeno

Samsung S7 nugat update

  • 14 February 2017
  • 12 odgovora
  • 985 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora
Zanima me kad cete pustiti nugat update za Samsung Galaxy S7 i S7 edge. Drugi provideri su ga vec pustili.
Tnx
icon

Najbolji odgovor od zile 14 February 2017, 18:38

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 6
Bedž +4
Hvala @SUNASCE
Snašao sam se u međuvremenu 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ti nitko ne pošalje ja mogu idući tjedan.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Jel ima netko voljan da bi preuzeo ovaj firmware pa mi poslao putem dropbox-a ili nekog sličnog servisa? Nemam flat internet (jedino poslije ponoći a tada nisam budan već danima :-D). Pokušao sam dva puta staviti da se skida pa je oba puta nešto zaštekalo i ujutro bih zatekao download failed 😞
Probaj ponovo ili im pošalji poruku, uvijek dođe kroz koji minut maksimalno, provjeri SPAM.

Nema potrebe, ... taman sam skinio Odina i firmware sa stranice koju si mi dao, pripremim backup kartice, dekriptiram SD, otključam OEM lock i neda vrag mira idem provjeriti update na telefonu BLINK sistemska poruka "Android 7 spreman za download" :D
Hvala u svakom slučaju ... PoZZ
Razina korisnika 7
Bedž +3
Probaj ponovo ili im pošalji poruku, uvijek dođe kroz koji minut maksimalno, provjeri SPAM.
Pričekaj aktivaciju maila, a vidi i na updato.com.
BTU je već pustio drugi OTA update. Ja držim BTU I preporučam.


Pogledat ću i tamo. Još nije stigao konfirmacijski e-mail za aktivaciju.
TnX na info 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pričekaj aktivaciju maila, a vidi i na updato.com.
BTU je već pustio drugi OTA update. Ja držim BTU I preporučam.
Evo gledan na SAMAMOBILE ima firmware 7 od Vipnet Croatia ali mi ne dozvoljava download smrad jedan. Traži mi logiranje za download a kad sam prošao proceduru registracije ne pušta me. nisam dobio konfirmacijski e-mail ako je to ...
Da pokušam s tim firmwareom ili da isto skinem britanski? (kad me puste naravno) 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Potvrđujem da BTU radio odlično, drugi update već bio...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja stavio Odinom BTU na S7 Edge i savrseno radi. Nemam potrebe cekat lokalizaciju...
Sta ima trajati, jedino sto stave je aplikacija "moj vip" i nema razloga da toliko traje. Eventualno postavke za mreze ... Grrrr
Razina korisnika 2
Ne vjerujem da će ga pustiti tako brzo,svaki operater softver prilagođava sebi a to traje ,ako nemaš strpljenja možeš skinuti
firmware sa sammobile i flashati sa odinom.Ja sam stavio britanski firmware i sve radi kako treba,ako to nisi nikad radio i nisi siguran strpi se još malo do OTA nadogradnje

Odgovori