Riješeno

Samsung S7 nugat update

  • 14 February 2017
  • 12 odgovora
  • 985 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora
Zanima me kad cete pustiti nugat update za Samsung Galaxy S7 i S7 edge. Drugi provideri su ga vec pustili.
Tnx
icon

Najbolji odgovor od zile 14 February 2017, 18:38

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 2
Ne vjerujem da će ga pustiti tako brzo,svaki operater softver prilagođava sebi a to traje ,ako nemaš strpljenja možeš skinuti
firmware sa sammobile i flashati sa odinom.Ja sam stavio britanski firmware i sve radi kako treba,ako to nisi nikad radio i nisi siguran strpi se još malo do OTA nadogradnje
Sta ima trajati, jedino sto stave je aplikacija "moj vip" i nema razloga da toliko traje. Eventualno postavke za mreze ... Grrrr
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ja stavio Odinom BTU na S7 Edge i savrseno radi. Nemam potrebe cekat lokalizaciju...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Potvrđujem da BTU radio odlično, drugi update već bio...
Evo gledan na SAMAMOBILE ima firmware 7 od Vipnet Croatia ali mi ne dozvoljava download smrad jedan. Traži mi logiranje za download a kad sam prošao proceduru registracije ne pušta me. nisam dobio konfirmacijski e-mail ako je to ...
Da pokušam s tim firmwareom ili da isto skinem britanski? (kad me puste naravno) 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pričekaj aktivaciju maila, a vidi i na updato.com.
BTU je već pustio drugi OTA update. Ja držim BTU I preporučam.
Pričekaj aktivaciju maila, a vidi i na updato.com.
BTU je već pustio drugi OTA update. Ja držim BTU I preporučam.


Pogledat ću i tamo. Još nije stigao konfirmacijski e-mail za aktivaciju.
TnX na info 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Probaj ponovo ili im pošalji poruku, uvijek dođe kroz koji minut maksimalno, provjeri SPAM.
Probaj ponovo ili im pošalji poruku, uvijek dođe kroz koji minut maksimalno, provjeri SPAM.

Nema potrebe, ... taman sam skinio Odina i firmware sa stranice koju si mi dao, pripremim backup kartice, dekriptiram SD, otključam OEM lock i neda vrag mira idem provjeriti update na telefonu BLINK sistemska poruka "Android 7 spreman za download" :D
Hvala u svakom slučaju ... PoZZ
Razina korisnika 6
Bedž +4
Jel ima netko voljan da bi preuzeo ovaj firmware pa mi poslao putem dropbox-a ili nekog sličnog servisa? Nemam flat internet (jedino poslije ponoći a tada nisam budan već danima :-D). Pokušao sam dva puta staviti da se skida pa je oba puta nešto zaštekalo i ujutro bih zatekao download failed 😞
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ti nitko ne pošalje ja mogu idući tjedan.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Hvala @SUNASCE
Snašao sam se u međuvremenu 😃

Odgovori