Samsung S22

  • 29 April 2023
  • 3 odgovora
  • 406 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora

Pozdrav!

Zanima me zadovoljstvo ljudi koji su kupili Samsung S22?

Mom mobitelu od prvog dana baterija ne može izdržati niti 1dan…

Morala sam se malo raspitivati, od frendice mobitel bijele boje kao i moj, uvijek blokira,gasi se,pali... a od jednog dečka, mobitel crne boje isto kupljen u 12 mjesecu nema nikakvih problema..

Znači li to da serije ovih mobitela koji su bijele boje su mobiteli sa greškom,a prodavali su se u A1 centru za 6500kn? 

Zašto A1 ne provjerava valjanost tih mobitela nego prodaju neispravne za ispravne???

Meni je ovo prestrašno...


Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6

Kak misliš da A1 provjeri valjanost mobitela?!? 

Boja ne bi trebala imati utjecaj  na kvalitetu mobitela.

Može se desiti da čak i neki flagship ima grešku, ali moraš biti baš pehist da ti naletiš na njega.

Trajanje baterije ovisi i o načinu upotrebe samog mobitela, ali...A1 je po pitanju trajanja baterija Samsungovih flagshipova najgori operater kod nas- ne traju duže od jednog dana, baterije cure u idleu, pa možeš imati bateriju i 10.000mAh, nebu izdržala jedan dan na A1.

Ni Ultre ne izdrže cijeli dan, a ti imaš najslabiju verziju S22 serije.

Ljudi kažu da im se baterije duplo poprave prelaskom na drugog operatera.

Tak da, ako ti je samo baterija u pitanju, a sve ostalo je kak treba biti- nažalost, to je mreža A1 u pitanju, i to stanje mobitela u mirovanju, baterija najviše curi kad niš ne radiš na njemu, jer mob svakih 10 sekundi "razgovara" sa baznim stanicama, ode 3-4% baterije po satu zbog toga sam tak na A1 mreži. Zbog slabog signala mobitel stalno kontaktira bazne stanice…

 A1 samo šuti po tom pitanju. Već godinama.

A frendica- neka proba uređaj vratiti na tvorničke postavke, pa ako se i nakon toga ponovno javi gašenje, blokiranje- ne preostaje drugo nego reklamirati ga tamo gdi ga je kupila.

Ma mislila sam da je možda serija tih bijelih,serija mobitela s nekakvom greškom... jer moja baterija ne traje niti 12h, danas samo 8... a to je baš previše loše za mob koji košta 6500kn

Razina korisnika 6
Bedž +6

Nije, malo si zguglaj S22 battery drain, Samsung je neš zbrljavio sa One UI 5.1, pa ako postoji koji update od Samsunga, nadogradi ga, ako koristiš Samsungovu tipkovnicu, odaberi neku drugu dok ne dobiš fix. 

Odgovori