Samsung galaxy S7

  • 20 December 2016
  • 13 odgovora
  • 6829 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +4
Imali kakvih svježiš informacija kada bismo trebali dobiti novu verziju androida za SGS7? Negdje sam površno pročitao da bi trebalo biti izbačeno i skroz novo sučelje.

Je li možda netko isprobavao beta verziju?

Odgovora 13

Razina korisnika 7
Bedž +3
Bila napravljena generalna tema i nešto napisah, ali očito ju je novi forum pojeo skupa s još nekim stvarima 😞 Nikako se natjerat flashati betu jer sam stalno u pokretu i nemam vremena se igrat ako što zašteka pri flashanju. Iza blagdana je izgledna.
Googlaj Betu i vidit ćeš sve, to je praktično finalna verzija. Koliko mi prijatelji kažu sve im radi kako treba, tu i tamo neki bug, Ali ništa zabrinjavajuće. Tračevi su bili da će je pustit svima do kraja prosinca, ali ne očekujem je prije veljače... Mislim da se Samy dovoljno opekao sa žurbom.
Razina korisnika 2
Dobar dan ,upravo skidam uk frimware 7.0 za s7 edge pa me zanima pošto je kupljen u tcom-u na ugovor da li mogu
staviti taj uk frimware ili da cekam otu
Razina korisnika 7
Bedž +3
Upravo ga flashala, i radim postavke. Milina, novi mob totalno
Razina korisnika 2
znaci nema nikakvih problema ,garancija se ne gubi?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sve je official, nema razloga da se gubi... kad VIP izbaci prvi svoj lako flashas njega... BTU sam ja i prije stavljala... sve dok je stock rom nema straha. Najnoviji ODIN, iz Zipa sve poslažeš i to je to. Kad se flasha, pisat će ti erasing, FR, zatim se restartirao i bootao. Ima dosta novosti u postavljanju pa polako. 🙂 nemoj zaboravit backupirat sve sto ti je potrebno i skinit kod za m banku ako koristiš.
Razina korisnika 2
Backup napravljen, dobro si me sjetila za m banku skroz zaboravio na nju evo još nekih 10min da se skine pa cu ga
flashati 😃
Razina korisnika 2
sve prošlo ok ,ko sto si rekla totalno novi mob, stvarno milina:$
Razina korisnika 2
Sunašce znaš li možda za što služi ikona u statusnoj traci ,krug i neki križ u krugu i kako se gasi
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel' možeš bacit SS. Ne pada mi na pamet sada, ne vidim je kod sebe
Razina korisnika 2

Razina korisnika 2
Skužio , upalio sam uštedu podataka;) (telac) pa zaboravio , a ikona je drukcija na 6.0.1
Razina korisnika 7
Bedž +3
Aha, ja nemam običaj palit pa je zato nisam shvatila...
Razina korisnika 6
Bedž +4
Stigao je i Vip firmware Android 7.

Odgovori