Riješeno

Samsung galaxy a52s-problem vlage

  • 12 February 2023
  • 1 odgovor
  • 601 pregled

Pozdrav svima. Imam problem. Imam samsung galaxy a 52s vec nekih pola godine,mozda i vise. Nedavno je prestao puniti na brzom punjenju iako je ta opcija ukljucena,kada se puni nekad zna pisati sporo punjenje pa ga iskljucim i ukljucim i onda pise brzo punjenje i prebaci samo na punjenje. Sada mi se prije tjedan dana pojavila obavijest,kapljica vode i pise da je otkrivena vlaga u prikljucku za punjenje/USB i da se pobrinem da je suh prije punjenja. Mobitel nikada nije dosao u doticaj sa vodom i nemoguce je da je voda dospjela u otvor za punjenje. Stvarno jako pazim na to i nije mi jasno u cemu je problem. Ja sam uredaj svejedno posusila kako je prikazano na samsungovoj stranici,ali evo danas se opet pojavljuje ista stvar. Dali netko zna u cemu je problem?

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 12 February 2023, 19:23

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Nena_98 pozdrav, žao mi je ako imaš poteškoće s korištenjem svojeg uređaja. Po pruženim informacijama, vjerujem kako bi najbolje bilo da se napravi provjera s ovlaštenim servisom za tvoj uređaj. Kontakt informacije vezano za ovlaštene servise možeš provjeriti na https://bit.ly/3jQ7rga. Vjerujem kako ćeš tako napraviti sve potrebne provjere u najkraćem mogućem roku i pronaći rješenje. 

Odgovori