Riješeno

S9 plus update 9.0 Pie

  • 20 April 2019
  • 29 odgovora
  • 3870 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 29

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne vjerujem da a1 blokira na bilo koji način update, nešto je kod tebe krenulo po zlu. Običan Odin i flash riješi sve. Umjesto do a1 otiđi do nekog imalo informatičkog frenda i imaš na sammobile video upute kako. 😉
Razina korisnika 6
Bedž +6
@Djsunny ,jesi uspio dobiti Pie? Ja sam tek danas otkrila da mogu promijeniti boju kompletnog sučelja 😂. U postavkama pod Pristupačnost odabere se poboljšanje vidljivosti, zatim leće u boji i voala, sad mi je sve magentasto pred očima 😀. Sve Samsungove aplikacije su magentaste. I tipkovnica isto. A izgubila sam sate i sate u Samsung Themes Store da bih dobila ovu nijansu,a cijelo vrijeme mi bila pred nosom 😂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ouč, moj magentasti pogled je malo splasnuo kad sam vidjela da i kamera vidi magentasto,i da radi magentanske slike. Ili azurne. Ili zelene. Ili narancaste. Ili crvene. Zavisi koju boju odaberem . Znači,kad hoću upotrijebiti kameru,prvo moram vratiti UI crnu boju. 🙄
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ta-da, očito je @Djsunny sredio pitu, uključio developersku opciju i tamo omogućio automatsku nadogradnju,koju je njegov frend najvjerojatnije tamo i onemogućio? Na to rješenje sam naletila kad sam tražila rješenje za ovaj moj gornji bug u kameri. Naime, kad sam snimila screenshot sa magenta bojom u kameri,i vratila dark mode telefona, boja screenshota se takoder promijenila u crnu. Ali ne samo u galeriji, vec i na Google fotografijama, što mi je very very weird. Pa sam pisala Samsungu opet.

Odgovori