S21 Ultra -slike Mjeseca

  • 27 February 2021
  • 6 odgovora
  • 418 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ako nekoga interesira kako izgleda Mjesec uslikan sa S21 Ultrom, evo jedne slike. Slikana sa main kamerom, 100xzoom, sa uključenom AI optimizacijom scene

 


Odgovora 6

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mjesec jutros prije nego je potonuo iza oblaka. Snimljeno zoomom negdje između 30 i 100%. Neobrađena slika, nebo zeru tamnije nego je uistinu bilo

Galaxy NOTE 20 ULTRA 5G

Sve je skoro isto samo malo oštrije , dobro malo obrađena.

Razina korisnika 6
Bedž +6

 

Lijepo, Kameni, pa i kažu da je S21 Ultra samo nadograđeni NOTE 20 i da se ne isplati prelazak na nju ako već imaš neki od prošlogodišnje serije. Meni je prelazak sa S9+ ipak bio wow 😉.

Sinoćnji Mjesec, slikan kroz prozor, 100% zoom, bez obrade. Jučer sam dobila update od 1 gige, znatno poboljšana kamera

Istina to je više manje isto , zavisi tko kaj voli .

Makar kaj se tiče kamere sad je stvarno i više nego solidna. 

 

 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

 

Evo još jedne slike Mjeseca, ali i aviona, to su 2 odvojene slike, 100% zum obje, spojene u Snapseedu 😊

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mjesec uslikan jučer iznad Zagreba, kad su brojni oblaci prelazili preko njega. Prva je slika sa 100% zoomom, a druga slika je je uslikana neposredno prije ove prve, uslikana odmah čim sam zumirala na nekih 50%, htjela sam uloviti oblake i nijansu oko mjeseca. Za mene je ovo dokaz da Samsung, mada koristi AI za 100% zoom, ali koristi ga za izoštravanje trenutne, "live" slike, a ne stavlja već snimljene slike Mjeseca, kao što to radi Huawei.

 

Odgovori