Redmi buds3

  • 1 April 2022
  • 9 odgovora
  • 1289 pregleda

Pozdrav svima. Uz produzenje ugovora suprug i ja smo dobili bluetooth slusalice sa mobitelima. Radi se o Redmi buds3, a problem je u tome sto ih ni na koji nacin ne mozemo upariti sa mobitelima, niti jedne. Probali smo na sve nacine, napunili ih, slijedili upute, pokusala sam skinuti i njihovu aplikaciju na mob, ali ni to nije pomoglo. Ima li itko iskustva s time, molim vas za bilo kakav savjet ili pomoc, unaprijed hvala


Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 9

Razina korisnika 7
Bedž +3

Nema tu neke velike misterije, napravite reset slušalica (otvorite poklopac kutije i držite power ili reset button 10 sekundi dok lampica ne počne blinkati). Nakon toga u postavke mobitela, bluetooth i tamo bi se trebale pojaviti, selektirate i uparite sa mobitelom. Ako su slušalice bile uparene na drugi uređaj, treba ih sa istog otkačiti ili napraviti reset, pretpostavljam da je tu problem.

To je prvo sto sam probala napravit, tako je navedeno u uputstvima. Medjutim, koliko god i kako god drzala to dugme, ono se ne upali. Upali se jedino kada ih se stavi na punjenje i kada se otvori poklopac. Ne znam u cemu je problem, da bas oba para slusalica koje su dosle frisko nove i zapakirane, jednostavno, ne rade kako bi trebale🤷‍♀️

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne znam za Redmi, ali ja sam Samsungove slušalice uparila s mobom preko aplikacije Galaxy Wearable, ne preko BT, kad sam ih tako uparila, tek onda su se pojavile kao upareni uređaj na popisu u BT. Možda i Redmi ima neku sličnu aplikaciju.

Probala sam i tako, skinula sam aplikaciju, ali nista, jednostavno ne ide🙄 Ne znam ni koga od njih u A1 kontaktirat da cujem sta napravit sada🤷‍♀️

Razina korisnika 7
Bedž +3

Samo da provjerim. Sa sluškama na punjenju u kutiji i otvorenim poklopcem kutije si resetirala? Nakon resetiranja i kad ih izvadiš iz kutije se ne vide pod bluetooth uređajima? Ugasiš pa opet upališ bluetooth? Jesi probala ostavit sluške u kutiji i na punjenju neko duže vrijeme? Svijetle li sluške, odnosno jesu li uopće napunjene?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Imaju li neku foliju slušalice? Treba je skinuti ako imaju. I slušalice treba prvo upariti jednu s drugom. Ah, mislim da si to već pročitala na netu 🤔

Naravno da sam skinula foliju🙄

A slusalice sam punila dok god se svijetlo nije ugasilo, kako i pise u uputama. Nakon toga, jedino se to svijetlo upali kada otvorim poklopac, na slusalicama nista ne svijetli🤷‍♀️

Resetiranje nije niti jednom uspjelo jer dugme na njima ocito iz nekog razloga ne funkcionira. To sam prvo probala napravit, medjutim, nije se svijetlo upalilo ni nakon 2, a niti nakon 10 sekundi. 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Imaš li neki drugi uređaj da na njega probaš upariti na bluetooth? Tipa pretražiti BT uređaje preko laptopa, televizora, tableta kada otvoriš kutiju sa sluškama da budu vidljive?  Ne znam koje si mobitele kupila...

Rijesila sam problem

Izgleda da je caka u kablu za punjenje, probala sam ih napunit sa kablom od mobitela, nakon tog punjenja su proradile😂

Hvala svima na pomoci i savjetima😊