Razbijeno stalklo

  • 9 March 2020
  • 8 odgovora
  • 3222 pregleda

produžio sam ugovor kod vas u A1 i uzeo novi mobitel (Huawei p smart pro)

prešlo je 4 dana od kad ga imam i ispao mi je iz džepa i puknulo je samo staklo ostalo je sve čitavo

kada sam uzimao mobitel žena koja tamo radi mi nije spominjala da postoji ikakvo osiguranje za mobitel a  ja za to nisam ni znao 


Odgovora 8

moraš sam popraviti, o svom trošku

Razina korisnika 7
Bedž +3

A gdje si vidio da A1 nudi osiguranje mobitela od loma ekrana? Bilo je jedno vrijeme koliko se sjećam ali mislim da toga više nema u ponudi.

 

P.S. Uvijek nam je žao dati malo više love za neku kvalitetniju maskicu za mob a na kraju se desi to što se desi... :(

moraš sam popraviti, o svom trošku

Da ali zasto mi nije rekla da postoji to osiguranje

A gdje si vidio da A1 nudi osiguranje mobitela od loma ekrana? Bilo je jedno vrijeme koliko se sjećam ali mislim da toga više nema u ponudi.

 

P.S. Uvijek nam je žao dati malo više love za neku kvalitetniju maskicu za mob a na kraju se desi to što se desi... :(

ma ja sam i kaljeno staklo htio kupiti i maskicu ali nemaju u ducanu jer je kao nov mobitel

a za osiguranje su mi svi rekli tak da ne znam

Razina korisnika 7
Bedž +3

Za opremu obično postoje drugi shopovi, malo toga od kvalitetne dodatne opreme imaju sami operateri. Ja recimo za mob uvijek uzimam Spigen masku jer je napravljena od tvrđih materijala, testirana na padove, zaštićena (izbočena) na mjestu kamere itd... Osiguranje mobitela sami operateri rijetko imaju, to su bile pretežno akcije gdje tipa Elipso ili SD za premium modele (čitaj uzmu ti par tisuća kuna pa onda da na neki način opravdaju to, dijele gratis osiguranje od loma stakla). Uguglaj Uniqa osiguranje mobitela, mogao si kod njih dodatno osigurati, nije do A1. Davno su oni to imali u ponudi.

Kolko bi kostao taj popravak za staklo da znam

Razina korisnika 7
Bedž +3

Nazoveš servis u kojem misliš popravljati i pitaš. Koliko vidim, oko 700 kuna.

 

Link

Bilo je jedno vrijeme osiguranje ekrana kod Huawii Hrvatska. Ttebalo se prilikom kupovine registrirati na njihovu stranicu. Osiguranje je vrijedilo godinu dana.LP.

Odgovori